Main Menu

Uwaga – zmiana w rozkładach jazdy PKP

Facebooktwitterlinkedin

Od 9 grudnia 2012 r. (niedziela) zaczyna obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów, dotyczy to również pociągów Kolei Mazowieckich kursujących przez Ząbki.

Nowy rozkład jazdy dla linii Warszawa Wileńska – Małkinia można pobrać ze strony przewoźnika (pobierz), natomiast ze strony zarządcy infrastruktury PKP PLK można pobrać tablice przyjazdów i odjazdów z przystanku Ząbki – odjazdy, przyjazdy.

Od poniedziałku zostaną również wprowadzone zmiany w porannym rozkładzie linii 199 w kierunku Targówka. Pojawi się dodatkowy kurs poranny ok. godz. 4:20, a godziny odjazdu kolejnych autobusów ulegną niewielkim korektom. Zmiana dotyczy tylko dni roboczych i jest reakcją na liczne wnioski i petycje mieszkańców kierowane do Urzędu Miasta Ząbki o przywrócenie kursu po godzinie 4:00, który został przeniesiony w okres porannego szczytu komunikacyjnego w ramach reorganizacji rozkładów wdrożonych w dniu 15 października. Po uzgodnieniach z Zarządem Transportu Miejskiego udało się uruchomić dodatkowy poranny autobus. Aktualny rozkład linii 199 można sprawdzić na stronie ZTM.

Źródło: UM Ząbki

Facebooktwitterlinkedin