Main Menu

Warsztat Terapii Zajęciowej w Ząbkach zaprasza na Dni Otwarte i do uczestnictwa

Facebooktwitterlinkedin

terapia artystyczna

Warsztat Terapii Zajęciowej w Ząbkach zaprasza na Dni Otwarte i do uczestnictwa WTZ jest placówką rehabilitacyjną dla osób z doświadczeniem choroby psychicznej. Jest to ośrodek pobytu dziennego dla dorosłych w wieku 18-55 lat, czynny w godzinach 8.00-16.00 od poniedziałku do piątku. W naszej placówce stale dążymy do rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i kompetencji zawodowych zarówno uczestników jak i personelu WTZ w ramach ich możliwości.

Prowadząc zajęcia z zakresu umiejętności psychospołecznych, doświadczając bycia w grupie, współpracując z innymi, a także uczestnicząc w zajęciach umożliwiających nabycie umiejętności zawodowych. Nasze cele realizowane są również poprzez pracę w poszczególnych pracowniach: kulinarnej, ogrodniczej, komputerowej, stolarskiej, artystycznej , krawieckiej.

W ramach działalności WTZ odbywają się także turnusy rehabilitacyjne, zajęcia kulturalno-rekreacyjne. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, chcesz zobaczyć to miejsce i poznać innych Uczestników i personel – przyjdź na DZIEŃ OTWARTY W WTZ.

(każdy pierwszy piątek miesiąca od godz.10.00-15.00)

Warsztat Terapii Zajęciowej przy Drewnickim Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi „EMPATIA”, ul.Rychlińskiego 1, 05-091 Ząbki (na terenie Szpitala „Drewnica” za bufetem).

Tel./fax.22/62-40-58, e-mail: wtz@empatia.net.pl, www.empatia.net.pl
nr konta: 76 1090 1753 0000 0001 1624 0906

Piotr Kaczorek
Rzecznik Prasowy Starostwa Wołomińskiego

Facebooktwitterlinkedin