Main Menu

Na przekór krytykantom pojechał przegubowiec…

Facebooktwitterlinkedin

345

Niedawno podzieliłem się swoim pomysłem na wydłużenie taboru lub wprowadzenie nowej linii autobusowej w Ząbkach. Pomysł oczywiście został od razu skrytykowany natomiast od dwóch dni podróżuję nową linią 345, która ku mojemu zdziwieniu jeździ trasą bardzo zbliżoną do tej, którą opisałem, a na dodatek obsługują ją autobusy przegubowe.

Dziwnym trafem udaje im się zawracać na rondzie przy Sosnowej oraz skręcać w lewo z Piłsudskiego na Powstańców, a ponadto mieści się na wąskim odcinku Powstańców w okolicach Dzikiej – to wszystko według niektórych było niewykonalne.

Swój poprzedni list wysłałem również do ZTM, ale sądzę, że trasa 345 była ustalona już wcześniej, więc nie będę się domagał praw autorskich. Obecnie do szczęścia brakuje mi jeszcze skorygowania rozkładu jazdy 345, tak aby jeździł rano 5 minut wcześniej oraz dodania późniejszych kursów wieczornych.

Mimo wszystko mieszkańcy południowych Ząbek powinni być zadowoleni, a wnioskuję to po tym, że liczba pasażerów w dzisiejszych porannych kursach 345 była kilkakrotnie większa niż kilka dni temu.

Myślę, że z linią 199 też da się coś zrobić, aby obsługiwały ją dłuższe autobusy, bo jak widać dla chcącego nic trudnego. Tak więc drodzy mieszkańcy, łączmy się a nie krytykujmy by żyło nam się lepiej.

Pozdrawiam
Dominik

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)