Main Menu

Nieletni włamywacze ustaleni

Facebooktwitterlinkedin

 

policja-main

Trzech 15-latków, mieszkańców podwarszawskich Ząbek zatrzymali i rozliczyli jako nieletnich sprawców czynu karalnego – włamania do kiosku i kradzieży papierosów, gum do żucia i biletów miejskich funkcjonariusze z komisariatu w Kobyłce. Policjanci zebrane materiały prowadzonego postępowania już skierowali do sądu rodzinnego w Wołominie.

Pod koniec listopada ubiegłego roku policjanci z komisariatu w Kobyłce zostali powiadomieni przez właściciela kiosku prasowego o włamaniu i kradzieży towaru w tym papierosów, gum do żucia, biletów komunikacji miejskiej i kasy fiskalnej z gotówką, gdzie straty łączne wyniosły blisko 950 złotych.

Przeprowadzone w tej sprawie postępowanie w początkowej fazie nie doprowadziło do ustalenia sprawców tego przestępstwa. Funkcjonariusze przez cały czas zbierali jednak informacje, które kilka dni temu pozwoliły im na zatrzymanie trzech 15-latków mieszkańców podwarszawskich Ząbek. Chłopcy już zostali przesłuchani w charakterze nieletnich sprawców czynu karalnego – włamania i kradzieży artykułów i pieniędzy z kiosku prasowego. Zebrane materiały policjanci skierowali do sądu rodzinnego w Wołominie z wnioskiem o wszczęcie postępowania wyjaśniającego.

Informacja prasowa: KPP Wołomin

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »