Main Menu

Czy będzie czwarte zwycięstwo z rzędu?

Facebooktwitterlinkedin

olimpia grudziadz vs dolcan zabki

Jak na razie ząbkowianie wiosną odnoszą same zwycięstwa. Podopieczni Roberta Podolińskiego ograli już Stomil Olsztyn (2:0), Wartę Poznań (2:0) oraz w sobotę Cracovię (2:0). Szczególnie to ostatnie zwycięstwo było bardzo wartościowe, bo Dolcan jako pierwszy zespół w tym sezonie wywiózł z Krakowa trzy punkty.

Oprócz zwycięstw kibiców w Dolcanu powinien także cieszyć styl w jakich do nich doszło. Nasz zespół w żadnym ze spotkań nie stracił nawet gola. O zachowanie tej passy nie będzie łatwo. Dzisiaj do Ząbek przyjedzie cały czas wierząca w awans Olimpia. Drużyna z Grudziądza to także tegoroczny ćwierćfinalista Pucharu Polski.

Najbliższy rywal Dolcanu oprócz przegranego dwumeczu z Legią Warszawa rozegrał trzy mecze ligowe, w których zdobył siedem punktów. Olimpia ograła Flotę Świnoujście (2:1) i ŁKS (3:0), a w ostatniej kolejce tylko zremisowała na własnym stadionie z Sandecją Nowy Sącz. – To był najsłabszy mecz moich podopiecznych odkąd prowadzę drużynę jako pierwszy trener – podsumował ostatni występ swoich podopiecznych Tomasz Asensky.

Olimpia do Ząbek przyjedzie bez kontuzjowanego Marcina Stańka. Natomiast Dolcan przystąpi do środowej konfrontacji w najsilniejszym składzie.

Więcej na dolcanzabki.com

Źródło: dolcanzabki.com

Facebooktwitterlinkedin