Main Menu

Elfy z fantazją czyli piknik charytatywny

Facebooktwitterlinkedin

elfy1

W miniony weekend, ząbkowskie Niepubliczne Przedszkole „Przystań Elfów” wraz z Fundacją Dziecięca Fantazja już  po raz drugi zorganizowało rodzinny piknik pod hasłem „Elfy z Fantazją”. Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczony na spełnienie marzeń podopiecznych Fundacji Dziecięca Fantazja z woj. mazowieckiego: 10-letniego Miłosza chorującego na guza mózgu, którego marzeniem jest konsola PS3 wraz z grami, 6-letniej Asi chorującej na białaczkę, której fantazją są zabawki z serii My Little Pony.

elfy3Piknik cieszył się dużym powodzeniem wśród mieszkańców Ząbek. Pogoda dopisała. Dzieciom podobały się wszystkie atrakcje, a było ich dużo: basen z kulami wodnymi, dmuchane zjeżdżalnie, euro-bungee, kucyki, malowanie buziek i tatuaże. Dużo wesołej zabawy dostarczyli też klowni, którzy m.in. zrobili pokaz ogromnych baniek mydlanych. Powodzeniem cieszyły się też naleśniki, kiełbaska z grilla oraz loteria, w której można było wygrać atrakcyjne fanty.

W trakcie pikniku zostało spełnione marzenie 6-letniej Patrycji z Ząbek chorującej na porażenie mózgowe. Dziewczynka dostała upragniony tablet, zestaw kucyków Pony oraz pamiętnik  na hasło. Jak sama powiedziała najbardziej chciała taki pamiętnik, żeby brat jej nie zaglądał.

Organizacja pikniku była możliwa dzięki Dianie Małeckiej, właścicielce przedszkola i Urzędowi Miasta Ząbki, który objął patronat nad imprezą. Fundatorem marzenia Patrycji było Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.

Impreza przebiegła w cudownej atmosferze za sprawą dyrekcji i pracowników przeszkolą „Przystań Elfów” oraz gości.

Fundację można wesprzeć:

–  poprzez przekazanie odpisu 1% podatku dochodowego KRS 0000168783

–  poprzez wpłatę na konto Fundacji prowadzone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. 

nr 14 1930 1523 2310 0345 8400 0001

–  „zaadoptowaniem” konkretnego marzenia chorego dziecka z danego regionu, 

–  uczestnictwem w imprezach organizowanych przez cały rok na rzecz podopiecznych, 

–  polubieniem fanpage’u Fundacji www.facebook.com/DzieciecaFantazja

elfy2Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji
www.f-df.pl oraz listownie.

Więcej informacji udziela:

Patrycja Wróbel
Członek Zarządu
Fundacja Dziecięca Fantazja
kom.: + 48 606 856 297
e-mail: patrycja@f-df.pl

Fundacja „Dziecięca Fantazja” – jest organizacją non-profit posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstała w 2003 roku. Jej jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są dzieci zmagające się z nowotworami, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi. Misją Fundacji Dziecięca Fantazja jest dotarcie do wszystkich cierpiących dzieci w Polsce, aby wnieść w życie dzieci i ich rodzin iskierkę radości, wiary i nadziei. Fundacja Działa wyłącznie na rzecz polskich dzieci. Przez 10 lat działalności spełniła ponad 3000 najskrytszych fantazji. Fundatorami nagród są  osoby indywidualne, firmy i organizacje. Więcej na: www.f-df.pl

Facebooktwitterlinkedin