Main Menu

„Słoneczny wysyp rabatowy”

Facebooktwitterlinkedin

sloneczny

Podróżni, kupując bilet na pociąg „Słoneczny”, mają możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów w trójmiejskich restauracjach, klubach itp.

W celu przybliżenia miejsc objętych promocją przygotowana została książeczka z kuponami rabatowymi. Jej wersja drukowana będzie dystrybuowana przy zakupie biletu na pociąg „Słoneczny” w wybranych kasach KM (Warszawa Wschodnia, Warszawa Śródmieście, Warszawa Ochota, Warszawa Wileńska, Warszawa Gdańska) do wyczerpania zapasów oraz przez kierowników pociągu „Słoneczny”. Dodatkowo, wersję elektroniczną w każdej chwili będzie można pobrać i wydrukować z dedykowanej zakładki na stronie www.mazowieckie.com.pl. Kupony będą ważne jedynie po okazaniu biletu na pociąg „Słoneczny”, także biletu elektronicznego SkyCash.

Na stronie internetowej od 25 czerwca br. funkcjonować będzie specjalna zakładka, zawierająca wszystkie informacje potrzebne naszym pasażerom (opisy miejsc, mapki, linki przekierowujące do stron partnerów). Szczegółowe informacje znajdą się również na ulotkach spółki dystrybuowanych w kasach. Promocja potrwa od 30.06 do 31.08.2013 r. i nie łączy się z innymi promocjami i rabatami.

Partnerem akcji jest SkyCash uniwersalny system płatności przez telefony komórkowe. 

Informacja prasowa: Koleje Mazowieckie

Facebooktwitterlinkedin