Main Menu

Uprawiał konopie w mieszkaniu swojej siostry

Facebooktwitterlinkedin

10-70621

Na widok policjantów usiłował schować pudełko po papierosach w spodenkach. Zamiast papierosów wewnątrz opakowania funkcjonariusze ujawnili szklaną fifkę nabitą suszem roślinnym oraz torebkę z zawartością marihuany. 23-latek nie tylko posiadał narkotyki, lecz również uprawiał konopie inne niż włókniste w mieszkaniu swojej siostry w Warszawie. Marek S. już usłyszał zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, skorzystał też z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się grzywnie w wysokości 1500 złotych.

Kilka minut po 21:00 funkcjonariusze wołomińskiej Komendy w Ossowie postanowili wylegitymować młodego mężczyznę, który na ich widok zaczął nerwowo się zachowywać i próbował schować coś w spodenkach. Kontrola posiadanych przez 23-latka przedmiotów w tym pudełka po papierosach wykazała, że wewnątrz zamiast wyrobów tytoniowych znajduje się szklana fifka nabita suszem roślinnym oraz torebka z zawartością marihuany. Chłopak od razu oświadczył, że substancje te należą do niego.

Ustalenia jakie przeprowadzili kryminalni wskazywały, że Marek S. może również uprawiać konopie inne niż włókniste w mieszkaniu siostry w Warszawie. Tam też wraz z zatrzymanym udali się policjanci. Faktycznie na parapecie funkcjonariusze ujawnili trzy doniczki z roślinami konopi, które zostały przez nich zabezpieczone.

10-70620

23-latek trafił do wołomińskiej Komendy, gdzie został przesłuchany i usłyszał dwa zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomani, w tym posiadania i uprawy marihuany. Mężczyzna skorzystał z przysługującego mu prawa i dobrowolnie poddał się grzywnie w wysokości 1500 złotych.

Źródło: KPP Wołomin

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »