Main Menu

Zapraszamy na musical „Plej Brodłej” – Wołomin 20.06. Wstęp wolny

Facebooktwitterlinkedin

Teatr Tańca i Muzyki Powiatu Wołomińskiego

Już w czwartek 20.06 o 18.30 i 20.00 , w Wołominie, na klimatycznej scenie Powiatowego Centrum Dziedzictwa i Twórczości ( d. Galeria przy Fabryczce) występ młodych aktorów Teatru Tańca i Muzyki Powiatu Wołomińskiego. To kolejne miejsce na mapie przedstawień musicalu „Plej Brodłej”. Wstęp wolny.

„Plej Brodłej” to historia grupy młodych ludzi z pasją, którzy dostają szansę zaistnienia w telewizyjnym show – generalnie problem jest tylko jeden – czas, gdyż na przygotowania do mają tylko dwa dni. Czy dadzą radę? Odpowiedź na deskach sceny.

Zapraszamy mieszkańców Wołomina i wszystkich sympatyków dobrego tańca i muzyki w najbliższy czwartek 20.06 o 18.30 i 20.00 na występ młodych aktorów Teatru Tańca i Muzyki Powiatu Wołomińskiego klimatycznej scenie Powiatowego Centrum Dziedzictwa i Twórczości ( d. Galeria przy Fabryczce) ul. Orwida 20 w Wołominie.

Wstęp wolny. Brawa mile widziane.

Na darmowe profesjonale warsztaty Teatru Tańca i Muzyki Powiatu Wołomińskiego, prowadzone w gościnnych wnętrzach Galerii przy Fabryczce przez Annę Głogowską – taniec, Małgorzatę Kubalę i Mariusza Dubrawskiego – śpiew, Monikę Kisłą i Annę Klemczyńską – aktorstwo uczęszcza kilkudziesięcioro wybranych w castingach dzieci. Młodzi aktorzy mocno pracowali nad realizacją spektaklu według scenariusza Marcina Pińkowskiego i z muzyką autorstwa Mariusza Dubrawskiego. Koordynatorem produkcji z ramienia starostwa jest Andrzej Zbyszyński.

Organizatorzy „Teatru Tańca i Muzyki” to Starostwo Powiatowe w Wołominie i Szkoła Tańca Anny Głogowskiej – dyrektora artystycznego przedsięwzięcia. Patronat medialny nad przedsięwzięciem „Teatr Tańca” objęły Radio FaMa 94,7, TKM Tu i Teraz, Życie Powiatu Na Mazowszu, Moja Gazeta Regionalna, fakty.wwl. , portale radzymin24.info, zabki 24.pl, netKonkret.pl.

Piotr Kaczorek
Rzecznik Prasowy Starostwa Wołomińskiego

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »