Main Menu

Biała Sobota z Pauliną Holtz

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

LeczyMed

Dzień Otwarty w przychodni medycznej LeczyMed przy ul. Krasickiego 14 lok. 2, uczestnika miejskiej akcji „Zniżka za dowód”, odbył się w dniu 6 lipca w godzinach 10:00 – 16:00.

Dla przybyłych pacjentów przygotowano zestaw bezpłatnych badań m.in: KTG (z konsultacją położnej dla kobiet ciężarnych), EKG (z konsultacją lekarza), badanie poziomu glukozy (cukru) i ciśnienia, wagi oraz wzrostu. Jednocześnie pacjenci mogli zasięgnąć informacji jak zapisać się do przychodni do lekarza rodzinnego, pediatry oraz specjalistów.

W jednym z gabinetów oddział Stomatologiczny LeczyMed z ulicy Miłej 23, przygotował dla pacjentów możliwość wykonania bezpłatnego przeglądu uzębienia i uzyskania porady oraz wskazań od lekarza stomatologii zachowawczej. Wielu pacjentów, aby kontynuować leczenie, zapisało się na wizytę, tuż po wyjściu od lekarza.

Na wszystkich gości czekały liczne atrakcje kulinarne. Dzieci otrzymywały balony, książeczki do kolorowania i drobne upominki. Na dorosłych czekały stoiska, przygotowane dzięki współpracującym z CM LeczyMed firmom. Były pokazy ratownictwa medycznego dla dorosłych, przede wszystkim noworodków, przeprowadzone przez ratowników medycznych z Bezpiecznego Malucha, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem świeżo upieczonych mam i kobiet w ciąży. Dla tych ostatnich również interesujące stanowisko z produktami przygotowała firma Enfamil, która oferowała m.in. próbki mleka dla niemowlaków.

O godzinie 12:00 do LeczyMed-u zawitała ambasadorka firmy Osmoza Care, aktorka, znana m.in. z serialu ”Klan” – Paulina Holtz, która spotkała się i rozmawiała z pacjentami przychodni. Po czym wylosowała nagrody, wśród nich książki swojego autorstwa oraz produkty Osmoza Care. Pacjenci mieli możliwość zrobić sobie zdjęcia z aktorką i otrzymać od niej autograf.

W trakcie imprezy dopisała pogoda, dzięki czemu stoiska ustawione na zewnątrz przychodni cieszyły się dużym zainteresowaniem. Także pokazy ratownictwa medycznego, które były prowadzone w ogródku sąsiedniego przedszkola, dzięki uprzejmości sąsiada, zgromadziły wiele osób.

Dzień otwarty w LeczyMed spotkał się z dużym zainteresowaniem i przychylnością ze strony pacjentów oraz przyszłych pacjentów, którzy komplementowali rodzinną atmosferę przychodni oraz całe wydarzenie.

oprac. Iwona Potęga
na podst. info.
Małgorzaty Łęczyckiej
z CM LeczyMed

Źródło: UM Ząbki

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »