Main Menu

Czasowa organizacja ruchu związana z remontem nawierzchni ulicy Kołłątaja

Facebooktwitterlinkedin

Kołłątaja

Prace remontowe, przeprowadzane aktualnie na ul Kołłątaja, podzielono na dwa etapy. W związku z tym obowiązywać będzie nowa, czasowa organizacja ruchu.

W pierwszym etapie będą prowadzone roboty związane z ustawieniem krawężnika po lewej stronie jezdni. Jezdnia zostanie zawężona do 3,0 m. Na czas prowadzenia robót utrzymano na ul. Kołłątaja zakaz zatrzymywania i postoju.

Rys 2_1 - Copy

Rys 2_2 - Copy

W etapie drugim układana będzie nawierzchnia asfaltobetonowa. Ruch kołowy na ulicy Kołłątaja zostanie wyłączony całkowicie.

Samochody jadące w kierunku Wołomina zostaną skierowane na trasę objazdową ulicami Piłsudskiego, Skorupki i Szwoleżerów do ulicy Żołnierskiej (631).

Autobus linii 199 w kierunku Rembertów AON zostanie skierowany objazdem ulicami Piłsudskiego i Szwoleżerów z pominięciem przystanku Kołłątaja 02 na ul. ks. Skorupki i przystanku ks. Skorupki 02 na ul. Kwiatowej. Osoby korzystające z przystanku Kołłątaja powinny wysiąść wcześniej na przystanku PKP Ząbki 54, a pasażerowie korzystający z przystanku ks. Skorupki 02, muszą skorzystać z przystanku Kwiatowa 02 na ul. Szwoleżerów. Trasa linii 199 w kierunku Targówka nie ulega zmianie.

Autobus linii „Ząbki-1″ pojedzie objazdem ul. Piłsudskiego, Szwoleżerów i południowym odcinkiem ul. Kołłątaja do ul. Ks. Skorupki. Podczas przejazdu obsłuży wszystkie przystanki przewidziane w rozkładzie”.

Ruch pieszy będzie się odbywał istniejącym chodnikiem.

Autobus komunikacji miejskiej ZTM Warszawa zostanie skierowany na trasę objazdową ulicami Piłsudskiego, Skorupki i Szwoleżerów.

Rys 3_1 - Copy

Rys 3_2 - Copy

Informacja ZTM na temat zmiany trasy linii 199.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

UM Ząbki

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)