Main Menu

Wakacje w mieście nie muszą być nudne

Facebooktwitterlinkedin

wakacje

Jesteśmy na półmetku wakacji, a za nami trzy tygodnie atrakcji przygotowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Ząbkach w ramach akcji” Lato w Mieście”.

Okazuje się, że lato w mieście wcale nie musi być nudne. Jest wiele pomysłów aby spędzić czas wakacji atrakcyjnie, bezpiecznie, a przede wszystkim aktywnie. MOK jak co roku organizuje najmłodszym mieszkańcom atrakcyjne zajęcia. Przez trzy tygodnie od 1 do 19 lipca czterdzieścioro pięcioro dzieci pod baczną opieką opiekunów uczestniczyło w tegorocznym programie.

Na uczestników czekało mnóstwo zajęć: sportowe, malarskie, turnieje gier planszowych, projekcje filmowe, a także wyjazdy do Parku Wodnego „Warszawianka”, czy „Manufaktury Cukierków” w Warszawie, którą dzieci były po prostu zafascynowane. Ogromna ilość słodyczy o fantazyjnych smakach, symbolach, kolorach, ręcznie wytwarzana wprawiła dzieciaków w prawdziwą euforię.

Podczas tych intensywnych tygodni odbyły się także wycieczki do skansenu w Kuligowie, miasteczka westernowego w Runowie, oraz wioski indiańskiej w Parku Kultury w Powsinie.

Zajęcia były tak zaplanowane, że o nudzie nie było mowy. Dzieciaki niekiedy zmęczone, ale szczęśliwe i pełne humoru wracały do domów. Koniec Lata w Mieście z MOK to jednak nie koniec wakacji. Dzieci mogą skorzystać z wakacyjnej oferty przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, aby we wrześniu wypoczęte wrócić do szkół i przedszkoli.

Joanna Wysocka

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »