Main Menu

Remonty na trasie przez Maciołki zbliżają się ku końcowi

Facebooktwitterlinkedin

 

maciolki

Kończy się  przebudowa ciągu ulic Załuskiego, Zagańczyka, Mareckiej i Szerokiej w Kobyłce. Dzisiaj układany jest asfalt na ostatnim odcinku  trasy – na ul . Szerokiej. Za kilka  dni ul. Lipowa i Wolności w Zielonce zyskają także nową bezszwową nawierzchnię bitumiczną. Dzięki temu z Wołomina będzie można po lepszej drodze dojechać przez Maciołki, obok zielonkowskich glinianek, do granic Warszawy.

W tym tygodniu, będzie można przejechać się po nowej, gładkiej szosie w Kobyłce. Wg planów w II połowie bieżącego miesiąca cały ciąg  drogowy powinien być  już otwarty dla kierowców. 

Dziś postęp prac oglądał starosta Piotr Uściński i Piotr Szulc- Przewodniczący Komitetu Prawa i Sprawiedliwości w Kobyłce, który jeszcze w maju  brał udział w rozmowach z władzami gminy Kobyłka o dofinansowaniu inwestycji.   W czerwcu br. Rada Miasta w Kobyłce przyjęła projekt uchwały, w której zarezerwowano środki na dofinansowanie modernizacji ciągu ulic

Nadal, w okresie przeprowadzania remontu trwa konieczna zmiana organizacji ruchu na poszczególnych odcinkach drogi. Prosimy o szczególne zwrócenie uwagi na oznakowanie, na znaki objazdów i znaki ostrzegawcze.

Wcześniej Starostwo zmodernizowało pozostałe drogi na całym ciągu komunikacyjnym łączącym Wołomin z Markami oraz przebiegającą przez to miasto trasą Białystok – Warszawa: od ulicy Fabrycznej w Markach, poprzez ul. Marecką w Zielonce, ul. Załuskiego w Kobyłce, aż do ulicy Armii Krajowej w Wołominie. Teraz spinamy  w jedną całość tej całą wieloetapową inwestycje.

Piotr Kaczorek
Rzecznik Prasowy Starostwa Wołomińskiego

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »