Main Menu

Fundacja Dziecięca Fantazja: Spełniły się marzenia Asi i Miłosza

Facebooktwitterlinkedin

MiloszW poniedziałek 28.10 fundacja Dziecięca Fantazja spełniła marzenia dwojga dzieci. A wszystko to dzięki funduszom zebranym podczas Pikniku Charytatywnego zorganizowanego w prywatnym ząbkowskim przedszkolu „Przystań Elfów”.

Sześcioletnia Asia zmaga się z białaczką dziewczynka marzyła o wielu zestawach koników pony. Radość Asi była przeogromna kiedy zobaczyła tak wiele zapakowanych prezentów. Jakby gwiazdka w tym roku przyszła wcześniej.  Szybko rozpakowała wszystkie prezenty i nie mogła uwierzyć, że spełniło się jej największe marzenie… konik pony ze skrzydłami. Asia dostała również prezenty zakupione przez dzieci oraz wychowawczynię  klasy 5b Szkoły Podstawowej nr 14 w Warszawie, przy ul. Bachmackiej.

Tego samego dnia spełniliśmy również marzenie 10-letniego Miłosza zmagającego się z chłoniakiem. Miłosza największym marzeniem była konsola  PS3 z kontrolerem ruchu. Miłosza odwiedziliśmy w Centrum Zdrowia Dziecka, gdzie przebywał na oddziale.  Prezent również Miłoszowi wręczyła p. Diana, która dzielnie asystowała w rozpakowaniu prezentu i uwolnieniu konsoli od pudełka.

A wszystko to było możliwe dzięki funduszom zebranym na pikniku charytatywnym zorganizowanym dzięki właścicielom prywatnego ząbkowskiego przedszkola “Przystań Elfów. W trakcie pikniku dochód ze wszystkich atrakcji był przeznaczony właśnie na dwa marzenia. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu Państwa Małeckich oraz wszystkich pracowników przedszkola udało się zebrać ponad dwa tysiące złotych , z czego dochód przeznaczyliśmy na spełnienie marzeń dwójki dzieci. Pani Diana Małecka osobiście wręczyła dzieciom prezenty.

AsiaZ całego serca dziękujemy wszystkim mieszkańcom Ząbek, którzy wzięli udział w pikniku i dorzucili swoją cegiełkę do spełnienia powyższych marzeń.  Dziękujemy również pracownikom przedszkola Przystań Elfów, ale przede wszystkim właścicielom przedszkola. Dziękujemy również dzieciakom i Pani wychowawczyni klasy 5b.  A także Urzędowi Miasta Ząbki, który miał patronat nad imprezą, dzięki czemu udało nam się przeprowadzić tak dużą akcję i uszczęśliwić Asię i Miłosza.

Fundację można wesprzeć:

  • przez przekazanie odpisu 1% podatku dochodowego,
  • przez wpłatę na konto Fundacji prowadzone w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A.
    nr 14 1930 1523 2310 0345 8400 0001,
  • „zaadoptowaniem” konkretnego marzenia chorego dziecka z danego regionu,
  • uczestnictwem w imprezach organizowanych przez cały rok na rzecz podopiecznych,
  • polubieniem fanpage’u Fundacji www.facebook.com/DzieciecaFantazja.

Rodziny, które zmagają się z ciężkimi chorobami dzieci mogą zgłaszać dziecięce marzenia za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej fundacji www.f-df.pl oraz listownie.

Więcej informacji udziela:

Patrycja Wróbel
Członek Zarządu
Fundacja Dziecięca Fantazja
kom.: + 48 606  856 297
e-mail: info@f-df.pl

Fundacja „Dziecięca Fantazja” jest organizacją non-profit, posiadającą status Organizacji Pożytku Publicznego. Powstała w 2003 roku. Jej jedynym celem jest wnoszenie radości w życie dzieci zmagających się z chorobami zagrażającymi życiu i nieuleczalnymi poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. Podopiecznymi fundacji są dzieci zmagające się z nowotworami, wadami wrodzonymi i chorobami genetycznymi. Misją Fundacji Dziecięca Fantazja jest dotarcie do wszystkich cierpiących dzieci w Polsce, aby wnieść w życie dzieci i ich rodzin iskierkę radości, wiary i nadziei. Fundacja działa wyłącznie na rzecz polskich dzieci. Przez 10 lat działalności spełniła ponad 3000 najskrytszych fantazji. Fundatorami marzeń są osoby indywidualne, firmy i organizacje.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)