Main Menu

Prestiżowe wyróżnienie dla burmistrza Ząbek w konkursie BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU 2013

Facebooktwitterlinkedin

IMG_873214 listopada br. w Hotelu Polonia Palace w Warszawie podczas XIV edycji Gali Budowniczych Polskiego Sportu zastępca burmistrza miasta Ząbki Artur Murawski w imieniu burmistrza Roberta Perkowskiego odebrał wyróżnienie w konkursie “Sportowy Obiekt Roku 2013” dla Centrum Turystyczno- Rekreacyjno- Sportowego- Kryta Pływalnia przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Ząbkach.

Mimo, że obiekt oddany będzie w grudniu już został dostrzeżony, doceniony i nagrodzony prestiżowym polskim wyróżnieniem.

Tytuł “Sportowy Obiekt Roku” przyznawany jest przez Klub Sportowa Polska obiektom sportowym i rekreacyjnym za wyróżniającą się architekturę, konstrukcję obiektów sportowych i rekreacyjnych, a także zastosowane w nich rozwiązania materiałowe, technologiczne i funkcjonalność.

Klub Sportowa Polska jest niezależną i dobrowolną organizacją członkowską działającą w imieniu i na rzecz interesów swoich członków – inwestorów i firm, we wspólnym interesie branży oraz na rzecz rozwoju infrastruktury sportowej i rekreacyjnej w Polsce. Wyróżnienia przyznawane są w ramach programu “Budujemy Sportową Polskę” organizowanego przez Klub Sportowa Polska i programu miesięcznika Builder “Promujemy Polską Architekturę”.

Kapitułę konkursu tworzą:

  • Danuta Burzyńska – Przewodnicząca Komisji Weryfikacyjnej
  • prof. zw. dr hab. inż. Kazimierz Szulborski – Przewodniczący Rady Programowej miesięcznika “Builder”
  • Marek Zdziebłowski – Prezes Klubu “Sportowa Polska”

Ząbkowski obiekt został nominowany do wyróżnienia zarówno z uwagi na jego sportowy i rekreacyjny charakter, jak również wyróżniającą go architekturę. Cieszymy się i jesteśmy dumni z wyróżnienia czekając z niecierpliwością na oficjalne otwarcie krytej pływalni w naszym mieście.

Joanna Wysocka
UM Ząbki

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »