Main Menu

Lodowisko w Ząbkach już otwarte

Facebooktwitterlinkedin

SONY DSC

„Biały Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 2 został oficjalnie otwarty na sezon zimowy w dniu 6 grudnia. W otwarciu sezonu na lodowisku uczestniczyli burmistrz Robert Perkowski, zastępca burmistrza Artur Murawski, dyrektor szkoły Irena Małyszczuk, nauczyciele i uczniowie oraz amatorzy jazdy na lodzie. Mimo zimnego i mocnego wiatru, który szczypał w policzki było spore zainteresowanie tą inauguracją sezonu.

Na łyżwach oprócz dzieci jeździł także Św.Mikołaj. Było mnóstwo radości i zabawy. To sympatyczne dla ząbkowian wydarzenie pobudziło także zapędy twórcze. Jedna z uczennic Weronika Stachera z klasy 6c, która nie mogła doczekać się jazdy na łyżwach, napisała sympatyczny wierszyk, który odczytała podczas oficjalnego otwarcia. Zainteresowani będą mogli przeczytać wiersz w kolejnym wydaniu gazety „Co słychać”.

Wszystkich zainteresowanych jazdą na łyżwach zapraszamy na lodowisko „Biały Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Ząbkach. ul Batorego 11 , codziennie w godzinach 17.00- 20.00. Działa także wypożyczalnia łyżew i kasków czynna 15 minut przed każda godziną

Szczegóły korzystania z lodowiska oraz wiersz zainteresowani znajdą na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkach sp2zabki.neostrada.pl .

Iwona Potęga
UM Ząbki

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)