Main Menu

Koleje Mazowieckie – 2 maja inaczej

Facebooktwitterlinkedin

Na Stadionie Narodowym mecz finałowy Pucharu Polski. Zmiany w ruchu pociągów Kolei Mazowieckich. Część nie będzie przejeżdżać przez Stadion. Część zakończy bieg wcześniej na Wschodniej lub Zachodniej. Część pojedzie przez Centralną, pomijając przystanki w Śródmieściu.

 

Pociąg nr 91460 relacji Sochaczew – Warszawa Wschodnia zakończy bieg na stacji Warszawa Zachodnia.

Pociąg nr 91380 relacji Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Wschodnia zakończy bieg na stacji Warszawa Zachodnia.

Pociąg nr 21712 relacji Dęblin – Warszawa Zachodnia zakończy bieg na stacji Warszawa Wschodnia.

Część pociągów Kolei Mazowieckich kursujących podmiejską linią średnicową w godzinach 10:30–14:30 w kierunku zachodnim będzie kursować przez stację Warszawa Centralna z pominięciem przystanków Warszawa Stadion, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście i Warszawa Ochota.

Wszystkie pociągi Kolei Mazowieckich kursujące podmiejską linią średnicową w godzinach 20:00 – 22:00 w kierunku wschodnim zostaną skierowane przez stację Warszawa Centralna z pominięciem przystanków Warszawa Stadion, Warszawa Powiśle, Warszawa Śródmieście i Warszawa Ochota.

W związku ze zmianami:

 

  • 2 maja 2015 w godzinach 10:00–24:00 na odcinku Warszawa Wschodnia – Warszawa Zachodnia (w obu kierunkach) honorowane będą:

 

  1. Wszystkie bilety ZTM w pociągach Kolei Mazowieckich oraz bilety Kolei Mazowieckich w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej;

 

  1. Wszystkie bilety ZTM i Kolei Mazowieckich honorowane będą w pociągach spółki PKP Intercity oraz Przewozy Regionalne, z wyjątkiem pociągów PKP IC kategorii EIP obsługiwanych składami serii ED250 „PENDOLINO” oraz w wagonach sypialnych i z miejscami do leżenia;

 

  1. Bilety Kolei Mazowieckich w tramwajach i autobusach na odcinku pokrywającym się przebiegiem z linią średnicową pomiędzy Warszawą Zachodnią a Warszawą Wschodnią, na ciągu ulic Al. Jerozolimskie – /Niemcewicza – Grójecka/ – Most Poniatowskiego, al. Zieleniecka, Targowa – Kijowska / –  Grochowska – Lubelska.

 

  • Od godz. 6:00 2 maja 2015 r. do godz. 1:00 3 maja 2015 r. dokumenty wstępu na mecz Finału Pucharu Polski – bilety, bilety-zaproszenia, akredytacje PZPN – uprawniać będą do nieodpłatnych przejazdów środkami lokalnego transportu zbiorowego organizowanego przez m.st. Warszawa oraz pociągami Kolei Mazowieckich w I strefie biletowej ZTM. Bezpłatny przejazd odbywać się będzie na podstawie wymienionych dokumentów.
Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)