Main Menu

Zielony Dinek zaprasza! Przyjdź z dzieciakiem!

Facebooktwitterlinkedin

29 maja w piątek z okazji Dnia Dziecka w ogrodzie Publicznego Przedszkola „Zielony Dinek” – Wyspiańskiego 22 – impreza dla dzieci. Zabawa z mnóstwem atrakcji od godziny 15 do 17:30. Coś miłego dla każdego, małego i dużego.

Impreza ma bogaty program. Będzie ciekawie i wesoło.

Hitem dnia będzie przedstawienie „Pinokio” w wykonaniu miejscowych „aktorów” – przedszkolaków z „Zielonego Dinka” i ich rodziców. Teatr spodoba się wszystkim – młodym, młodszym i najmłodszym.

Komu nie wystarczy Melpomena, dalszą rozrywkę zapewni Miejska Orkiestra Dęta. W czasie koncertu wykona wiązankę utworów nawiązujących do Dnia Dziecka.

Poza tym na dzieci czeka wodzirej, który poprowadzi zabawy i konkursy muzyczne.

Wielka zjeżdżalnia pozwoli się wyszaleć, a przejażdżka na kucyku zrelaksować.

Gdy zmęczą dzieciaków uciechy duszy, znajdą małe co nieco dla ciała. Same smakołyki: woda i soki, pizza, popcorn i ulubiona cukrowa wata.

Dorośli nie będą pokrzywdzeni. Będą mogli się napić – gratis – herbaty lub kawy, a za symboliczne 2 złote skosztować smacznego ciasta.

Dla wszystkich – młodych i dorosłych – czeka słodka niespodzianka: owoce w czekoladowej fontannie.

Przy okazji zabawy i konsumpcji, warto wspomóc dzieci, którym żyje się gorzej. Kupując ozdoby z Afryki wspomożemy dzieci z tego kontynentu, którymi opiekuje się Fundacja Windows of Live. Pieniądze ze sprzedaży afrykańskich ozdób zasilą fundusz Domu Dziecka w Ugandzie.

Znajdź czas, weź dzieciaki i przyjdź bawić się na imprezie „Zielonego Dinka”!

 

Chcesz wiedzieć więcej o fundacji Window of Life? Czytaj dalej!

Fundacja Window of Life powstała z inicjatywy Marty Majewskiej w kwietniu 2011 roku. Celem jest wspieranie lokalnych inicjatyw na rzecz poprawy warunków życia dzieci z Ugandy i Rwandy. Obecnie Fundacja Window of Life wspiera lokalną organizację pozarządową w Ugandzie, która prowadzi Dom Dziecka w Masindi.

Dom Małego Dziecka Window of Life to wspólna polsko-ugandyjska inicjatywa, której celem jest stworzenie domu dla porzuconych i osieroconych niemowląt w Ugandzie.

W ramach Programu Stypendialnego fundacja wspiera młodych ludzi, którzy nie mają możliwości pokrycia kosztów edukacji, a także zapewnia edukację podopiecznym Domu Dziecka. Obecnie finansuje edukację Noela z Rwandy oraz Grace, Williama, Dennisa i Davida z Ugandy.

Więcej informacji www.window-of-life.org.

Facebooktwitterlinkedin