Main Menu

4-5 czerwca! Komunikacja inaczej!

Facebooktwitterlinkedin

W dniach 4 i 5 czerwca komunikacja ząbkowska i warszawska funkcjonuje według innych rozkładów jazdy. W Warszawie część linii zawieszona, część wzmocniona dodatkowymi kursami. W warszawskiej strefie płatnego parkowania zostawimy samochód za darmo. Sprawdź przed podróżą! Koniecznie!

W Ząbkach 4 czerwca – czwartek – komunikacja miejska funkcjonuje według rozkładu świątecznego. W dniu 5 czerwca obie linie – Ząbki-1 i Ząbki-2 – kursują i obowiązuje rozkład dla dnia roboczego.

5 czerwca – piątek – komunikacja warszawska będzie kursowała według zmienionych rozkładów jazdy. W przypadku linii autobusowych obsługujących Ząbki, linia 345 będzie kursowała według specjalnego rozkładu jazdy, a linia 718 zostanie zasilona dodatkowym taborem.

4 czerwca warszawska komunikacja funkcjonuje według rozkładu świątecznego. 5 czerwca autobusy i tramwaje będą kursować według rozkładu sobotniego. W metrze obowiązuje rozkład jazdy z soboty (z kursami nocnymi). Przewiduje się też uruchomienie dodatkowych pociągów w godzinach szczytu.

W SKM w czwartek i piątek obowiązuje rozkład jazdy dnia świątecznego.

W Kolejach Mazowieckich ze względu na przypadające w czwartek święto – dzień wolny od pracy – podróżni będą mogli już w środę 3 czerwca nabyć bilet w ramach oferty „Bilet wycieczkowy”. Sprzedaż rozpocznie się o godziny 18:00.

Przypomnijmy, że bilet zakupiony w tej ofercie pozwala na tańszy przejazd tam i z powrotem. Podróż odbywana na podstawie biletu zakupionego w ofercie musi się zakończyć najpóźniej w niedzielę 7 czerwca do godz. 24:00.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »