Main Menu

Fotorelacja

Budują Bardowskiego!

Facebooktwitterlinkedin

Zalew na Elsnerowie powoli staje się faktem. Po zimowej przerwie prace są kontynuowane. Władze Targówka przewidują termin otwarcia na lipiec. Czy to się uda? Być może częściowo. Najważniejsze  elementy infrastruktury do tego czasu nie powstaną.

W zeszłym roku wybudowano betonową przystań i przepusty. Wydrążono nieckę zalewu. Wytyczono plażę i nadbrzeża. Obecnie prace są kontynuowane. Cześć z pawilonem będzie gotowa jeszcze w czerwcu Cześć z mostkami, platformą i wieżą widokową, na której ma być 16-metrowa ścianka wspinaczkowa ma … opóźnienie i pewnie będzie gotowa dopiero we wrześniu.

Ponoć na placu budowy w zeszłym tygodniu był Burmistrz Ząbek Pan Robert Perkowski. Czy zaowocuje to wykonaniem dojścia z Ząbek? Miejmy nadzieję. Jak na razie budowlańcy nadal nic nie wiedzą o ścieżce i chodniku w kierunku Ząbek. Taka „droga” bardzo by się przydała. Dziś od ulicy Skrajnej trzeba brnąć dziką, polną ścieżyną, biegnącą starym nasypem kolejowym.

Odwiedziliśmy teren budowy w zeszły tygodniu. Zapraszamy na fotorelację. Warto porównać zdjęcia z wizualizacją projektantów.

O budowie terenu wypoczynkowego pisaliśmy na początku kwietnia – Zalew przy Bardowskiego miejscem wypoczynku?.

(foto: fotografkus.pl)

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)