Main Menu

List Czytelniczki

„Zamknięty” Dzień Dziecka!

Facebooktwitterlinkedin

Jestem mamą dwójki dzieci. Przed Dniem Dziecka szukałam informacji, gdzie w Ząbkach będą imprezy z tej okazji. Dla mniejszych dzieci była tylko impreza w przedszkolu „Zielony Dinek” w piątek 29 czerwca.

Pomijając festyny przy innych przedszkolach państwowych i prywatnych, które były imprezami zamkniętymi, nigdzie nie znalazłam informacji o Dniu Dziecka zorganizowanym przez UM Ząbki.

Jakież zatem było moje zdumienie, gdy na stronie UM przeczytałam relację z Dnia Dziecka na Stadionie Miejskim w dniu 1 czerwca. Jak to się stało, ze nigdzie nie znalazłam informacji o tym wydarzeniu

Ponownie sprawdziłam stronę UM i nic. Dopiero kiedy kolejny raz przeczytałam relację z imprezy, zrozumiałam dlaczego tej informacji nie było. Otóż imprez była zorganizowana dla dzieci szkół podstawowych i przedszkoli publicznych. Impreza zamknięta!!!

Nie dla moich dzieci, bo moje dziecko nie dostało się do przedszkola publicznego. Płacę podatki w Ząbkach, a moje dzieci są dyskryminowane. Nie jesteśmy żadnymi “słoikami”, mieszkamy tu od dawna. Jesteśmy zameldowani, i jak się okazuje dyskryminowani. Z naszych podatków  miasto urządza zabawy dla dzieci – nie dla wszystkich, tylko dla wybranych.

Należy zatem zapytać, po co płacić podatki w Ząbkach? Co z tego mamy? Podział na lepszych i gorszych?

To ja pasuję. Nie będę płaciła podatków, tam gdzie dla moich dzieci nie ma miejsca w państwowym przedszkolu, gdzie zabawy z okazji Dnia Dziecka są przeznaczone dla innych dzieci – wybranych.

Do UM Ząbki – przestańcie zachęcać do meldowania się tutaj, bo nic w zamian nie dajecie.

Zdegustowana

 

Uwaga: Publikujemy list naszej Czytelniczki. Tytuł pochodzi od redakcji zabki24.pl. Pisownia i styl oryginalny.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »