Main Menu

Bardowskiego! Komunikat Urzędu Dzielnicy Targówek!

Facebooktwitterlinkedin

Ostatnio w mediach pojawiała się informacja o imprezie z okazji 71. Rocznicy Powstania Warszawskiego w dniu 1 sierpnia 2015 roku nad zalewem przy Bardowskiego. Na imprezę zapraszano mieszkańców Targówka i Ząbek. Urząd Dzielnicy Targówek stanowczo temu zaprzecza!

Urząd Dzielnicy Targówek opublikował specjalny komunikat. Oto jego treść.

W związku z informacjami pojawiającymi się w mediach elektronicznych oraz na stronach internetowych informujemy:

  1. W dniu 1 sierpnia 2015 r. w rocznicę Powstania Warszawskiego o godzinie 17:00, na terenie zbiornika retencyjnego przy ulicy Bardowskiego, Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy nie organizuje żadnych imprez plenerowych ani koncertów. Nie została również wydana zgoda na organizację jakiejkolwiek imprezy w wymienionym terminie i miejscu.
  2. Informujemy również, że na wniosek Urzędu Dzielnicy, Policja i Straż Miejska obejmie kontrolą prewencyjną rejon zbiornika przy ulicy Bardowskiego, aby w rocznicę Wybuchu Powstania Warszawskiego nie dochodziło do żadnych wydarzeń, nie mających związku z upamiętnieniem żołnierzy i cywilów, którzy 71 lat temu oddali życie za wolną Warszawę.
  3. Wszystkich, którzy chcą godnie uczcić rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego zapraszamy 1 sierpnia 2015 r. o godzinie 17:05 do Urzędu Dzielnicy Targówek, na wspólne śpiewanie powstańczych pieśni.
Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »