Main Menu

Na weekend

Czerwony kapturek po nowemu!

Facebooktwitterlinkedin

W niedzielę 26 lipca spektakl teatrzyku dla dzieci na powietrzu w Parku Bródnowskim. O godzinie 16:00 bajka „Czerwony kapturek”. Nowe podejście do starej, dobrze znanej historii. Dla młodszych i trochę starszych dzieciaków. Świetna zabawa. Wstęp wolny!

Kto nie zna opowieści o małej dziewczynce, która wędrując przez las do chorej babci i spotyka na swojej drodze groźnego wilka? Klasyczna bajka w całkowicie nowej odsłonie, opowiedziana lekko, barwnie i z humorem zostanie zaprezentowana w niedzielę. Jak czerwony kapturek poradzi sobie z wilkiem? Czy straszny wilk musi być zły? Na te pytania dzieciaki znajdą odpowiedź, oglądając spektakl.

Czerwony Kapturek, Wilk, Gajowy, Mateczka i Babcia wciągną dzieci do wspólnej zabawy i zaproszą do wędrówki przez las. Nie obejdzie się bez śpiewów i tańców.

Dzieciaki będą w wyprawie Czerwonego Kapturka do Babci podpowiadać, którędy trzeba iść albo gdzie się schował zły wilk. Pełen emocji i śmiechu spektakl, przepełniony muzyką i tańcem, piękne stroje aktorów sprawią, że blisko godzinne spotkanie stanie się przyjemnością dla najmłodszej widowni i momentalnie minie.

Czerwony Kapturek, oparty na znanej bajce z dowcipnym tekstem Jana Brzechwy, to pierwszorzędna zabawa dla aktorów oraz widowni – dużej i małej. Rytmiczne piosenki, ciekawe stroje i niespotykane maski. Pomimo, że tekst znamy i wiemy jak skończy się historia małej dziewczynki, złego wilka, miłej babci i mądrego, dzielnego gajowego, będziemy bawić się doskonale. Zachwycą się nim zarówno małe dzieci, dla których będzie to doskonała zabawa, jak i starsze pokolenie.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)