Main Menu

Jak zacząć… środki na własny start

Facebooktwitterlinkedin

W czwartek 23 lipca Centrum Przedsiębiorczości Smolna zaprasza na bezpłatne szkolenie dla początkujących przedsiębiorców i dla planujących uruchomienie własnego biznesu. Kompedium praktycznej wiedzy „Jak zacząć… środki na własny start”. Szkolenie potrwa cztery godziny. Start 9:00.

Szkolenie przygotowali wspólnie Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Urząd Pracy, Bank Gospodarstwa Krajowego, Krajowa Izba Gospodarcza i Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

Spotkanie składa się z kilku bloków tematycznych.

  • Przedstawiciele Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych przedstawią możliwości pozyskania środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na Mazowszu w ramach PK KL.
  • Pracownik Urzędu Pracy m.st. Warszawy pokaże prezentację pt. „Poszukiwany poszukiwana na warszawskim rynku pracy” i omówi jacy kandydaci są poszukiwani na warszawskim rynku pracy oraz przedstawi ustawowe rozwiązania, będące w ofercie Urzędu Pracy m.st. Warszawy, adresowane do osób młodych.
  • Przedstawiciel Banku Gospodarstwa Krajowego pokaże prezentację o programie „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie” i omówi preferencyjne pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
  • Przedstawiciel Krajowej Izby Gospodarczej zaprezentuje internetowy, interaktywny portal biznes.gov.pl i pokaże jak się nim posługiwać, ze specjalnym uwzględnieniem poradników biznesowych.
  • Pracownik Centrum Przedsiębiorczości Smolna przedstawi ofertę biznesową inkubatora.

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie przy ulicy Smolna 4/Kruczkowskiego 5.

Do Centrum Przedsiębiorczości Smolna łatwo trafić. Jest to charakterystyczny budynek w Parku Beyera, usytuowany w pobliżu nasypu z torami kolejowymi Dworca Warszawa Powiśle.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu trzeba wysyłać pod adres e-mailowy: centrum.przedsiebiorczosci@um.warszawa.pl

Więcej informacji zainteresowani znajdą na stronie internetowej Centrum Przedsiębiorczości www.firma.um.warszawa.pl lub fanpejdżu na FB.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)