Main Menu

Ulica Powstańców! Utrudnienia i objazd!

Facebooktwitterlinkedin

W najbliższą sobotę 18 lipca wystąpią utrudnienia na ulicy Powstańców. Nastąpi zwężenie jezdni i ruch wahadłowy. Okresowe całkowite zamknięcie ruchu. Czasowe zmiany w kursowaniu autobusów linii Ząbki-1. Prowadzone będą prace wodno-kanalizacyjne. Niezbędna wzmożona ostrożność.

Na ulicy Powstańców od samego rana będą prowadzone prace kanalizacyjno-wodociągowe na wysokości ulic Krasickiego i Podleśnej. Od godziny 6:00 do godziny 13:00 przewidziane jest zwężenie jezdni i wprowadzenia ruchu wahadłowego. Całkowite zamknięcie ruchu od godziny 13:00 do godziny 18:00.

Na czas prowadzonych prac przygotowano objazd. Wytyczono go ulicami Kopernika, Szwoleżerów i Maczka. Na ulicy Kopernika 18 lipca będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Urząd Miasta prosi o większe zwracanie uwagi i o stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Autobusy linii Ząbki-1 w sobotę 18 lipca od godziny 13:00 do godziny 18:00 pojadą objazdem. Za przystankiem „Kosynierów” zmieniona trasa będzie biegła ulicami Szwoleżerów i Kopernika do ulicy Powstańców. Od godziny 13:00 do godziny 18:00 przystanek „Maczka 03” nie będzie działał. Autobus linii Ząbki-1 po odjeździe z przystanku „Kosynierów” zatrzyma się dopiero na przystanku „Dzika 01” przy ulicy Powstańców. Zmiany obejmą kursy autobusów odjeżdżających rozkładowo z Centrum Handlowego M1 od godziny 12:40 do godziny 18:15.

Prace prowadzone na ulicy Powstańców nie wpłyną na kursowanie linii nocnej N66 i na wieczorne kursy linii “Ząbki-1”.

(opr. na podstawie informacji UM Ząbki)

Mapa utrudnień i objazdu

Mapa utrudnień i objazdu

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »