Main Menu

60 lat PKiN

Przyjęcie dla… małych

Facebooktwitterlinkedin

„Pałac jest super” to hasło przyjęcia urodzinowego dla dzieciaków. W środę 22 lipca Pałac Kultury i Nauki zaprasza najmłodszych na 30-te piętro. Zabawy, gry, konkursy i urodzinowy tort. Wspaniałe harce dla mniejszych i większych. Początek o 12:00.

Jeśli macie czas i musicie się opiekować dzieciakiem, bierzcie go za rękę i jedźcie do Pałacu Kultury i Nauki  na 60 urodziny. Sprawicie mu frajdę. Wystarczy, że 22 lipca w godzinach 12:00-17:00 kupisz bilet wjazdowy na Taras Widokowy PKiN (kasa Tarasu w holu PKiN wejście od Marszałkowskiej).

Warto wpaść na 30-te piętro. Na górze czeka moc atrakcji. Dzieciak na pewno nie będzie się nudził. Miejsce zabawy podzielono na strefy.

Strefa Radości – Malowanie buzi i igraszki z bańkami mydlanymi. Znajdą się tutaj dwa stanowiska z malowaniem twarzy i tworzeniem tatuaży. Animatorki namalują cudowne wzory certyfikowanymi farbkami na buźkach. Dodatkowo za piękny uśmiech posypią buzię kolorowym brokatem. Nie zabraknie dużych baniek mydlanych i baloników. A na dokładkę atrakcja „zamykanie w bańkach” Co to jest? Nie wiemy, ale brzmi super.

Strefa Pamiątek – Będą pamiątkowe zdjęcia wykonane w odlotowej fotobudce. Będzie wyklejanka o wymiarach 2×2 metry. Każde dziecko odrysuje swoją rączkę z kolorowego papieru i, z pomocą animatora lub samodzielnie, podpisze się na niej, a następnie przyklei na giga obraz.  Pamiątka dla Pałacu od dzieci też musi być.

Strefa Wiedzy – Konkursy, quizy, ciekawostki o Pałacu Kultury i Nauki. Fajne nagrody.

Strefa Aktywności – Zabawy, zawody i warsztaty cyrkowe. Na tym stanowisku dzieci będą mogły spróbować swoich sił w żonglowaniu, ćwiczeniu równowagi z pomocą maczug, hula hopów, talerzyków cyrkowych. Znajdzie się też stanowisko z zadaniami sprawnościowymi i torami przeszkód. Slalom z taczką pełną klocków, wyścigi ślimaków, rzut do celu, mini szermierka na wesoło. Dzieciaki pobawią się w burze, fryzjera, rekina i może nawet rozegrają prawdziwy mecz piłką plażową.

Strefa Kreatywności – Warsztaty plastyczne. Będzie tworzenie EKObiżuterii czyli wszystko dla “małych kobietek”. Dzieci zrobią piękne, tęczowe wisiorki z kolorowych makaronów, słomek i innych niestandardowych “koralików”. Kolejną propozycją będzie zabawa z kolorową masą solną. Znacie Minionki? Kto by nie znał? Dzieci „wyprodukują” własne żółte stworki. Wystarczą końcówki po papierze toaletowym, bibuła, papier kolorowy i mazaki. Dla chętnych i ambitnych znajdzie się pole do popisu przy tworzeniu papierowych zwierzątek. Zobaczycie co można wyczarować ze zwykłych talerzyków papierowych i opakowaniach po jajkach.

Zabawom i grom będą towarzyszyły konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Zadbano również o najmłodszych. Przygotowano kącik maluszka z wieloma, zajmującymi zabawkami. Można więc zabrać młodsza siostrzyczkę lub braciszka. Małe szkraby będą mogły bawić się zabawkami kreatywnymi oraz tworzyć konstrukcje z przeróżnych klocków.

O godzinie 17 „gwóźdź programu” pyszny, słodki i wielki, tort urodzinowy dla wszystkich.

Zakończenie urodzin przewidziane jest na godzinę 18.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »