Main Menu

Rowerzyści na ulicach Targówka! Utrudnienia!

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

W piątek 31 lipca, jak co miesiąc, rowerowa Warszawska Masa Krytyczna przejedzie ulicami Warszawy. Tym razem rowerzyści skierują się na Pragę i Targówek. Wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu i zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w godzinach 18:00-22:00.

Ostatni piątek miesiąca to tradycyjnie już przejazd kolumny rowerzystów Warszawskiej Masy Krytycznej. Tym razem cykliści pojadą na Targówek. Wyruszą o godzinie 18:00 z Placu Zamkowego i pojadą ulicami: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, Świętokrzyska, Rondo ONZ, Aleja Jana Pawła II, Aleja Solidarności, Most Śląsko-Dąbrowski,  Aleja Solidarności, Targowa, 11 Listopada, Rondo Żaba, Odrowąża, Matki Teresy z Kalkuty, Rembielińska, Kondratowicza, Św. Wincentego, Rondo Żaba, Starzyńskiego, Most Gdański, Międzyparkowa, Bonifraterska, Plac Krasińskich, Miodowa, Senatorska, Plac Zamkowy. Na trasie przejazdu mogą wystąpić zmiany w organizacji ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej. Utrudnienia mogą wystąpić między godziną 18:00 a godziną 22:00.

Trasa przejazdu rowerzystów liczy około 21 kilometrów. Na Pradze i Targówku pojawią się pewnie około godziny 19:00. Utrudnienia w ruchu typu długie oczekiwanie na skrzyżowaniach, czasowa niedostępność niektórych ulic lub chwilowe zatrzymania w ruchu pojazdów, wystąpią na pewno. Lepiej od godziny 18 do godziny 22 unikać jazdy samochodem w okolicach trasy przejazdu Masy Krytycznej.

Facebooktwittergoogle_pluslinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »