Main Menu

Bieg po Nowe Życie! Weź udział! Pobij rekord Guinnessa!

Facebooktwitterlinkedin

Tylko dni zostały do Biegu po Nowe Życie i bicia rekordu Guinnessa w liczbie osób uczestniczących jednocześnie w nordic walking. W sobotę, 5 września, warszawska edycja tej imprezy, wspierającej polską transplantologię, po raz kolejny odbędzie się w Łazienkach Królewskich. Zapraszamy!

7. PZU Bieg po Nowe Życie będzie drugą warszawską, letnią edycją tej imprezy. Bieg po Nowe Życie to inicjatywa promująca edukację w zakresie transplantacji narządów oraz aktywizację społeczeństwa do świadomego oddawania narządów do przeszczepu i przeszczepu rodzinnego.

Tegoroczne wydarzenie odbędzie się podobnie jak przed rokiem w całości w Łazienkach Królewskich. Start w sobotę, 5 września, o godzinie 11:00.

O tej godzinie podjęta zostanie próba pobicia rekordu Guinessa w liczbie osób uczestniczących jednocześnie w zawodach nordic walking. Potrzeba ponad 2000 chętnych by próba zakończyła się sukcesem. Startować może każdy, kto czuje się na siłach, by przejść z kijami w spacerowym tempie nieco ponad 3 kilometry. Dla 2000 osób, które jako pierwsze zapiszą się do udziału w wydarzeniu przygotowanych zostało 2000 kompletów kijów – zupełnie darmowych, które po marszu staną się własnością uczestników.

Każdy może przyłączyć się do tej szlachetnej akcji. Nie ma żadnych opłat startowych, a po zakończeniu marszu wśród uczestników, którzy dotrą do mety rozlosowane atrakcyjne nagrody.

Podobnie jak w ubiegłym roku Bieg po Nowe Życie będzie również okazją do spotkania z gwiazdami kina, teatru, estrady i sportu, dziennikarzami i sportowcami. Te znane osoby zgodnie z tradycją imprezy po zakończeniu próby rozpoczną swój Marsz Gwiazd (o godzinie 12:00) w formie sztafety. W składzie każdej ze sztafet znajdzie się celebryta, sportowiec z Polskiego Stowarzyszenia Sportu po Transplantacji, a także przedstawiciel partnera „Biegu po Nowe Życie”. W ten sposób wszyscy wyrażą wsparcie dla idei – świadomego dawstwa i przeszczepów rodzinnych!

By wziąć udział w 7. PZU Biegu po Nowe Życie wystarczy się zarejestrować na stronie www.biegponowezycie.pl. Tam również znajdują się dodatkowe informacje na temat wydarzenia.

Zgłoszenia do 30 sierpnia! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny! Rejestracja przez internet TUTAJ.

Pamiętajcie, że po zapisie otrzymacie maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie udziału. Koniecznie potwierdźcie swoją obecność. Na osoby, które potwierdziły swój udział w pierwszej kolejności czeka 2000 kompletów kijów do nordic walking. Pozostałe osoby startują z własnym sprzętem zgodnym z zapisami w regulaminie.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »