Main Menu

Trasa AK! Kolejne utrudnienia w ruchu!

Facebooktwitterlinkedin

Trwa przebudowa Trasy Armii Krajowej – prawie pięciokilometrowy odcinek tej drogi zmienia się w drogę ekspresową. W najbliższym czasie – 28/29 sierpnia i 28/30 sierpnia – kierowcy muszą spodziewać się kolejnych zmian w ruchu drogowym.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przebudowuje Trasę AK do parametrów drogi ekspresowej S8. Prace budowlane trwają na całym odcinku drogi – od ulicy Modlińskiej do Powązkowskiej. Wykonawca prac zapowiada kolejne zmiany w ruchu drogowym:

  • do 31 sierpnia zamknięta będzie kładka dla pieszych na ulicy Kolektorskiej;
  • od środy 26 sierpnia około godziny 22:00 do 12 września kierowcy będą jeździli zachodnią jezdnią wiaduktu ulicy A. Mickiewicza nad Trasą AK, będzie tam po jednym pasie ruchu w każdym kierunku;

  • od piątku 28 sierpnia około godziny 22:00 do soboty 29 sierpnia ok. godziny 2:00 zamknięta będzie łącznica zjazdowa przy Wisłostradzie w relacji zachód – północ (Poznań – Gdańsk), kierunek Łomianki;
  • od piątku 28 sierpnia około godziny 24:00 do późnego wieczora w niedzielę 30 sierpnia zamknięta będzie łącznica zjazdowa z Trasy Toruńskiej w relacji wschód – południe (na ulicę Jagiellońską w kierunku Ronda S. Starzyńskiego) oraz zjazd na pętlę autobusową. Objazdy do ulic Jagiellońskiej i Modlińskiej będą prowadzone poprzez węzeł Marywilska do Ronda S. Starzyńskiego oraz węzeł Wisłostrada do Mostu Marii Skłodowskiej-Curie.

Facebooktwitterlinkedin