Main Menu

Muzyczne zajęcia! Nabór chętnych! Przesłuchania!

Facebooktwitterlinkedin

W czwartek, 3 września, Ognisko Muzyczne Stowarzyszenia MOSTEK organizuje spotkanie dla wszystkich, chcących uczestniczyć w zajęciach muzycznych w roku szkolnym 2015/2016. Przesłuchania o godzinie 17:00 w sali 214 w budynku Szkoły Podstawowej nr 3, ulica Kościelna 2.

Ognisko Muzyczne Stowarzyszenia MOSTEK jest wspaniałym miejscem odkrywania i rozwijania muzycznych talentów. Kształcenie odbywa się na najwyższym poziomie, czego dowodem są wyniki i umiejętności uczniów Ogniska.

Zajęcia prowadzone są w klasach m.in. śpiewu, fortepianu, gitary, klarnetu, saksofonu, keyboardu i skrzypiec. Dodatkowo prowadzone są też zajęcia z kształcenia słuchu, zasad muzyki oraz zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych. Chętni przygotowywani są do egzaminów, do szkół muzycznych.

Uczestnicy zajęć w Ognisku Muzycznym Stowarzyszenia MOSTEK odnoszą wiele sukcesów. Zdobywają najwyższe noty na egzaminach do państwowych szkół muzycznych. W ostatnio uczestnik zajęć -Mateusz Gołębiewski – otrzymał najwyższy wynik na egzaminie przeprowadzonym do Instytutu Szkolenia Organistów w Warszawie.

Jest to zasługa zarówno ich pracowitości i zdolności, ale i wysoce wykwalifikowanej i doświadczonej kadry. Nauczyciele na co dzień są wykładowcami w szkołach muzycznych oraz artystami operowymi. Potrafią zainspirować i motywować do pokonywania trudności i zdobywania kolejnych muzycznych umiejętności.

Najbliższe przesłuchanie chętnych do uczestniczenia w zajęciach w roku szkolnym 2015/2016 już jutro, 3 września, o godzinie 17:00. Sala 214 w budynku Szkoły Podstawowej nr 3 przy ulicy Kościelnej 2 (oczywiście w Ząbkach).

Bliższe informacje można uzyskać pod telefonem 720-820-440 lub za pomocą poczty elektronicznej email: biuro@smostek.pl. Więcej informacji na stronie internetowej www.smostek.pl.

Facebooktwitterlinkedin


(Następne wiadomości) »