Main Menu

Bezpłatne badania w Wołominie! Zapisz się już dziś!

Facebooktwitterlinkedin

Wołomiński szpital 10 października zaprasza na „Białą Sobotę” pod hasłem „Profilaktyka chorób płuc i układu krążenia”. Na mieszkańców powiatu czekają darmowe, profilaktyczne porady lekarskie i badania specjalistyczne. Wymagane wcześniejsze zapisy. Nie czekaj! Zapisz się dziś!

Zdrowie nie oznacza tylko braku choroby. To zdolność do korzystania z pełni życia. Do tego potrzebne jest sprawnie funkcjonujące ciało. Utrzymanie zdrowia i zapobieganie chorobom, to jak najwcześniejsze ich wykrycie i wyleczenie. Okresowe badania i ocena kondycji organizmu to podstawa. Dlatego Starostwo Powiatowe w Wołominie i dyrekcja szpitala powiatowego zapraszają mieszkańców powiatu wołomińskiego na kolejną „Białą Sobotę” – bezpłatne, profilaktyczne porady lekarskie i badania specjalistyczne.

W sobotę 10 października 2015 w godzinach 9:00-13:00 będą udzielać porad lekarze o specjalizacji: kardiologia, diabetologia, neurologia, reumatologia, okulistyka, pulmonologia.

Będzie też można zrobić badania specjalistyczne: profil lipidowy, echo serca, spirometria, pomiar cukru i ciśnienia.

Aby skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy specjalistów i badań należy w najbliższą sobotę przyjść do przychodni specjalistycznej, mieszczącej się na pierwszym piętrze Szpitala Powiatowego w Wołominie (ul. Gdyńska 1/3).

UWAGA! WYMAGANE WCZEŚNIEJSZE ZAPISY!

Zapisy telefoniczne oraz dodatkowe informacje udzielane są od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–14:00 pod numerem telefonu 22 763 31 33.

Zapisz się już dziś! Nie czekaj! Liczba miejsc ograniczona!

Badania finansowane są z budżetu Powiatu Wołomińskiego.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)