Main Menu

Creative Mikser 12! Sześć zer, czyli jak zarobić na muzyce!

Facebooktwitterlinkedin

W czwartek, 22 października, o godzinie 18:00 kolejne spotkanie twórców i przedsiębiorców sektora kreatywnego w Warszawie z cyklu Creative Mikser, w całości poświęcone muzyce. Dowiesz się o nowoczesnych metodach generowania zysku, klientach i prawach autorskich. Przyjdź! Wstęp wolny!

XXI wiek to czas wielkich zmian na rynku muzycznym i czas nowych wyzwań dla twórców muzyki. Muzyka, bez względu na jej charakter i wartość komercyjną, funkcjonuje dziś w otoczeniu komercyjnym, co oznacza, że musi znaleźć swoje metody trafiania do odbiorców oraz generowania zysku z poszanowaniem praw autorskich. Niezależnie od rodzaju twórczości, wszyscy artyści muszą komunikować się z potencjalnymi odbiorcami i dostarczać legalnie produkt, jakim jest muzyka, jednocześnie wychodząc na wprost oczekiwaniom dynamicznie zmieniającego się rynku i jego nieuchronnej digitalizacji.

Creative Mikser to cykliczne spotkania networkingowe sektora kreatywnego, organizowane po raz 12-ty przez Miasto Stołeczne Warszawa i British Council, tym razem we współpracy z Warsaw Music Week i Domem Towarowym Bracia Jabłkowscy.

Tym razem rozmowa o tym, jak zarobić w branży muzycznej. Wspólnie z gośćmi spotkania organizatorzy opowiedzą m.in. o nowoczesnych metodach generowania zysku, odbiorcach i prawach autorskich.

Spotkanie odbędzie się w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie. Start o godzinie 18:00.

W wydarzeniu udział wezmą:

  • Jarosław Jóźwiak – Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy,
  • Ewa Ayton – Dyrektorka Departamentu Kultury i Sztuki, British Council Polska,
  • Marek Włodarczyk – przedstawiciel firmy Independent Digital,
  • Łukasz Stasiak – przedstawiciel labela Alkopoligamia,
  • Monika Klonowska – agencja Good Music Productions, organizator Warsaw Music Week.

Gość specjalny: Mark Allen – dyrektor Kreatywny ThinkSync Music z Londynu.

Podczas spotkania zapewnione będzie tłumaczenie na język polski.

Po dyskusji poczęstunek.

Udział jest bezpłatny, wymaga wcześniejszej rejestracji. Zgłoszenia należy przesyłać pod adres: kreatywnawarszawa@um.warszawa.pl

50 pierwszych osób, które dotrą na Creative Mikser, a wcześniej potwierdzą swoje uczestnictwo mailowo, otrzyma od organizatorów bezpłatne zaproszenie do klubu LAB the live act bar znajdującego się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich na wydarzenie otwierające festiwal Warsaw Music Week – showcase wytwórni Nextpop. Wystąpią: Baasch oraz Endy Yden.

Creative Mikser 12 organizują Miasto Stołeczne Warszawa oraz British Council Polska, a współorganizatorami są: Warsaw Music Week, Good Music Productions, Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy.

Facebooktwitterlinkedin