Main Menu

Naładujesz telefon, tablet, czytnik! W pociągu SKM!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek podróżują SKMZnasz te sytuacje? Smartfon „pada”, a ty czekasz na istotny telefon. Musisz poprawić ważną prezentację przed spotkaniem, a bateria jest bliska zera. Jeśli jesteś w pociągu SKM, możesz skorzystać z gniazda USB i podładować baterię łatwo i skutecznie.

„Eskaemka” wprowadza kolejne ułatwienie dla pasażerów. Pociągi SKM zaczęto wyposażać w „gniazda” USB, które pozwolą podładować baterię telefonu, tabletu lub czytnika. W sytuacja awaryjnych rzecz nieoceniona.

Gniazda USB to element podnoszenia komfortu podróżowania pociągami SKM.

Szybka Kolej Miejska jest pierwszym przewoźnikiem w stolicy, który umożliwia pasażerom naładowanie baterii telefonu, tabletu czy czytnika książek podczas podróży. W poniedziałek, 26 października, na tory wyjechały pierwsze dwa pociągi (19 WE i 14 WE) wyposażone w „ładowarki” USB. Montaż w pozostałych pociągach zakończy się w ciągu najbliższych trzech miesięcy. W każdym z członów pociągu znajdą się docelowo po dwie ładowarki.

Co prawda, pierwsze jaskółki wiosny nie czynią, ale pierwsze „ładowarki” w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej jest krokiem w dobrym kierunku. Czekamy na „ładowarki” USB w każdym składzie.

Facebooktwitterlinkedin