Main Menu

Na weekend

Tylko dla kobiet! Babski Raj!

Facebooktwitterlinkedin

Jesteś kobietą aktywną? Lubisz poznawać nowe rzeczy? To spotkanie jest dla Ciebie. 17 października (sobota) w Miejskim Domu Kultury w Wołominie (Mariańska 7) pierwsze spotkanie z cyklu „Babski Raj”. Początek godzina 16:00. Wstęp wolny!

Pomysł zorganizowania cyklu „babskiego raju” zrodził się po tegorocznym Dniu Kobiet, który okazał się wielkim sukcesem i pokazał, że spotkania z babskim gronie są potrzebne.

„Babski Raj” to trzygodzinne spotkanie z mnóstwem atrakcji dla pań – poznawanie nowych rzeczy i wymiana doświadczeń.

Będzie coś dla ciała i ducha, czyli jak dobrze wyglądać i co robić, by mieć dobre samopoczucie: masaż, porady kosmetyczne, fryzjerskie, dietetyczne, stylistyczne i brafitterskie czyli dobór właściwego rozmiaru biustonosza.

Dla pań lubiących się ruszać, będzie salsa solo, pokaz tańców dawnych i dla odważnych… samoobrona dla kobiet.

Dla pań chcących rozpocząć własną działalność lub ją rozszerzyć, przewidziano konsultacje, jak zdobyć „dotacje na biznes”, a dla poszukujących pracy lub chcących ją zmienić, jak napisać dobre, „biorące” CV. Będzie też można skorzystać z porad prawnych i dotyczących ubezpieczeń.

Dostępna będzie również klimatyczna herbaciarnia, oferująca różne łakocie, kawę i herbatę. Nie ma to, jak rozmowa przy dobrej kawie.

Na koniec spotkania, wszystkie panie wezmą udział w loterii. Do wylosowania super gadżety!

Zwieńczeniem dnia pełnego wrażeń będzie spektakl „Operacja Siostrzyczki” w wykonaniu Studia Katastrofa (początek o godzinie 19:00). Od tego czasu, panowie też mogą być obecni.

“Operacja Siostrzyczki” to opowieść o trzech siostrach, przychodzących z odsieczą czwartej – najmłodszej z rodzeństwa, o której myślą, że ma problem z… bliżej nieokreślonym zjawiskiem. Bowiem rodzina zawsze chętnie ci pomoże – we wszystkim. Nawet jeśli za bardzo tej pomocy nie potrzebujesz i wydawałoby się, że wszystko jest u ciebie, w jak najlepszym porządku. Psycholog nie rozwiąże tych problemów – tu trzeba bardziej radykalnych środków!

To będzie, z pewnością, sobotni wieczór pełen relaksu i świetnej rozrywki. Zachęcamy do wspólnej ucieczki przed codziennymi problemami i zadbania o siebie! Spotykamy się w Miejskim Domu Kultury w Wołominie przy ulicy Mariańskiej 7 już o godzinie 16:00. Wstęp wolny! Wszystkie panie mile widziane!

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)
(Następne wiadomości) »