Main Menu

Aktywny Mikołajkowy weekend! Turniej o Czapkę Świętego Mikołaja!

Facebooktwitterlinkedin

Mikołajkowy turniej piłki nożnej w ZąbkachW sobotę, 5 grudnia, od godziny 10:00 do 20:00 w Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkach (Kościelna 2) odbędzie się halowy turniej w piłkę nożną o Czapkę Świętego Mikołaja. Organizatorem jest Towarzystwo Przyjaciół Ząbek. Zapraszamy chętnych na sportowe Mikołajki.

UWAGA! ZMIANA MIEJSCA ROZGRYWEK! Halowy Turniej w piłkę nożną o Czapkę Św. Mikołaja odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Małego Powstańca w Ząbkach (ulica Kościelna 2), a nie w Publicznym Gimnazjum nr 2 jak było planowane pierwotnie!

Do rywalizacji stanąć może 10 drużyn, które w przedświątecznej atmosferze spędzą aktywnie czas. Drużyna może mieć minimalnie 4, a maksymalnie 10 zawodników. Drużyna powinna posiadać jednolite koszulki z numerami na plecach. Wszyscy zawodnicy muszą mieć buty z jasną podeszwą przystosowane do gry na hali sportowej. Odpowiednie buty są warunkiem dopuszczenia do gry. Każdy zawodnik powinien posiadać przy sobie dowód osobisty lub inny dokument poświadczający tożsamość. W przypadku braku takiego dokumentu sędzia może nie dopuścić zawodnika do gry.

Rekrutacja do turnieju już ruszyła. Rozpoczęła się 26 listopada dla mieszkańców Miasta Ząbki. Otwarta rekrutacja, dla osób niebędących mieszkańcami Ząbek, rozpoczęła się 30 listopada 2015 roku.

Aby zgłosić się do turnieju, należy wypełnić Formularz zgłoszeniowy drużyny (Formularz zgłoszeniowy), a następnie wysłać pod adres e-mailowy tpz@tpz.org.pl. Po otrzymaniu maila zwrotnego, należy uiścić wpisowe w wysokości 70 zł. Wpłatę wpisowego należy dokonać przelewem na konto bankowe Organizatora nie później niż do 4 grudnia 2015 roku. Wpłata wpisowego oznacza potwierdzenie udziału w Turnieju.

Uwaga! W związku z zawieszeniem działalności SK Bank, w którym rachunek prowadziło Towarzystwo przyjaciół Ząbek, nowy numer rachunek do wpłat zostanie podany w pierwszych dniach grudnia.

Uczestniczy turnieju, którzy w dniu turnieju nie będą mieli ukończonych 18 lat zobowiązani są przedstawić zgodę rodzica/opiekuna na udział w turnieju (Wzór oświadczenia dla niepełnoletnich).

W rozgrywkach turniejowych planowany jest udział 10 zespołów. Zespoły zostaną podzielone na dwie grupy. W każdej grupie rozgrywane będą mecze systemem „każdy z każdym”. Po zakończeniu rozgrywek grupowych, po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do fazy play-off.

Mecze w fazie grupowej będą trwały 15 minut. Mecze w fazie play-off będą trwały 20 minuty (dwie połowy po 10 minut). W I etapie fazy play-off (półfinały) zwycięzca grupy I rozegra mecz ze zdobywcą drugiego miejsca w grupie II i odwrotnie. W II etapie fazy play-off (finał), zagrają ze sobą odpowiednio zwycięzcy i przegrani meczów rozgrywanych w ramach I etapu fazy play-off.

Drużyna powinna rozpoczynać mecz w 5 osobowym składzie z wyróżnionym bramkarzem (bramkarz + czterech zawodników w polu). Regulamin dopuszcza rozpoczęcie gry przez drużynę czteroosobową.

Liczba zmian zawodników jest nieograniczona. Dopuszcza się zmiany powrotne. Zmiany mogą być dokonywane jedynie podczas przerwy w grze, za wyraźną zgodą sędziego spotkania.

Przed zgłoszeniem warto zapoznać się z pełnym Regulaminem Turnieju.

Aktualizacja – Harmonogram Turnieju

Mieszkańcy Ząbek grają o Czapkę Świętego Mikołaja

 

W związku z dużym zainteresowaniem Turniejem, organizator zwiększył liczbę drużyn z 10 do 12.

Rozlosowano też grupy! W fazie grupowej mecze trwają po 12 minut, w fazie play-off 2 x 10 minut.

 

Facebooktwitterlinkedin