Main Menu

Urząd Miasta Ząbki ma nowa witrynę! Responsywną!

Facebooktwitterlinkedin

Urząd Miasta Ząbki ma nową witrynęMieszkańcy Ząbek, zaglądający na stronę Urzędu Miasta byli zaskoczeni. Na ekranach swoich urządzeń zobaczyli witrynę, nowocześniejszą i bardziej przejrzystą. Co najważniejsze – responsywną – czyli dostosowującą się do wielkości ekranu urządzenia, na którym ją przeglądamy. Teraz łatwo z niej korzystać na urządzeniach mobilnych – smartfonach i tabletach.

Urząd Miasta idzie z duchem czasu i z rozwojem technologii. Witryna wymaga jeszcze optymalizacji i sprawdzenia, jak jest wyświetlana za pomocą różnych przeglądarek, ale pierwszy krok – w stronę nowoczesności – został zrobiony.

To duże ułatwienie dla mieszkańców Ząbek, którzy coraz częściej – to ogólny trend – używają smartfonów i tabletów do przeglądania Internetu i załatwiania „zdalnie” wielu spraw.

Witrynę Urzędu Miasta Ząbki łatwo ogląda sie na smartfonie

Przykłady wyglądu witryny Urzędu Miasta Ząbki na smartfonie

Dzisiaj (16 listopada) witryna Urzędu Miasta Ząbki czasem „przycinała się” na urządzeniach przenośnych i jej wczytywanie nie zawsze przebiegało płynnie. Witryna nie była stabilna. To jednak „pierwsze koty za płoty”. Jesteśmy przekonani, że z dnia na dzień będzie lepiej.

Gratulujemy kroku w dobrą stronę.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)