Main Menu

Dzieciaki z Zielonki zapraszają Ząbkowian na Kiermasz Świąteczny!

Facebooktwitterlinkedin

Kiermasz świąteczny dla mieszkańców Ząbek

12 grudnia Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3 w Zielonce (Wilsona 36) zaprasza wszystkich mieszkańców Ząbek na kiermasz świąteczny. Od godziny 13:00 do 18:00 na odwiedzających czekają liczne atrakcje i stoiska z ciekawymi towarami. Przybywajcie tłumnie, nie pożałujecie.

Będą stoiska z ozdobami przygotowanymi przez uczniów i rodziców, lokalnych artystów, rękodzielników, twórców i producentów. Dzieci starsze i młodsze też znajdą coś dla siebie. Przewidziano kawiarenkę i różne atrakcje. Będzie czytanie zimowych opowieści, wymiana zabawek i pyszne domowe ciasto.

Pieniądze uzyskane ze stoisk zewnętrznych (nie uczniowskich) i dochód z kawiarenki zostaną przeznaczone na dalszą rozbudowę siłowni plenerowej, która cieszy się dużą popularnością. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży klasowych (stroiki, dekoracje, smakołyki, itp.) są przeznaczone na fundusze klasowe danej klasy.

Na kiermaszu znajdziecie mnóstwo ciekawych stoisk.

Będzie można kupić piękne produkty od Made With Love. Piękne bransoletki z naturalnych półszlachetnych kamieni „dla dużych” i kolorowe akrylowe z antyalergicznymi zawieszkami dla małych znawczyń mody i stylu.

Na stoisku u Pani Karoliny znajdziecie wykonane z niezwykła starannością i… z sercem, wianki na drzwi, stroiki na stół oraz świece.

U Pani Magdy będą misternie wykonane ozdoby gotowe do zawieszenia na choinkę oraz coś pod choinkę – bransoletki i kolczyki wykonane z kamieni półszlachetnych, pereł hodowlanych oraz korala.

Rada Rodziców przygotowała stoisko, na którym będzie można kupić domowe ciasta przygotowane przez rodziców, napić się kawy lub herbaty. Każdy znajdzie coś smacznego dla siebie.

Czy wiedzieliście, że wszystkie dzieci uczące się w Szkole Podstawowej nr 3 są niezwykłe i posiadają liczne talenty. Na jednym ze stoisk będzie można kupić wyroby z ceramiki wykonane własnoręcznie przez naszych uczniów.

Dzięki firmie Komozja Familly i serwisowi Polskie Bombki, na jednym ze stanowisk zagoszczą unikatowe, ręcznie wykonane bombki polskiej produkcji. Każda wyjątkowa, każda niepowtarzalna i każda zapakowana w dedykowane piękne pudełko.

Green Street Fashion wystawi niepowtarzalne i cieplutkie drobiazgi dla milusińskich, oczywiście „hand made”.

Pani Sylwia Krajewska, pisarka, malarka, psychologii… i mama, będzie promowała swoją książkę “Opowiedz mi, co u Ciebie” – bajki terapeutyczne dla rodziców i dzieci. Książkę będzie można kupić, wzbogaconą o autograf autorki.

Wszystkich, którzy lubią posłuchać, jak inni czytają, czeka kącik zimowej książki. Co godzinę będą czytane dzieciom cudowne opowiadania. W tym czasie rodzice będą mogli spokojnie robić zakupy na kiermaszu.

Kolejną atrakcją będzie świąteczna wymiana zabawek. Jeśli macie w domu zabawki, puzle, gry, które są używane, niezniszczone, kompletne, czyste, a dzieci się już nimi nie bawią, możecie je wymienić na inne, przyniesione przez uczestników wymiany .

Na kolejnym stanowisku będzie można kupić piękne drewniane i papierowe dekoracje.

Na kiermaszu będzie można kupić doskonałe miody z pasieki prowadzonej przez prawdziwych znawców i fascynatów.

Szkolna biblioteka także zaprasza na swoje stoisko, na którym będzie można kupić książki dla najmłodszych w super cenie.

Dziewczynki ze „scholki” przy parafii Św.Jerzego, którą opiekuje się siostra Kasia, również będą na kiermaszu. Na ich stoisku będzie można zaopatrzyć się w ręcznie robione kartki świąteczne, pięknie ozdobione pierniczki, aniołki z koralików oraz – wykonane przez najmłodsze dziewczynki – gumowe bransoletki.

Na stoisku Pani Małgosi będzie można kupić urocze bałwanki i lalunie oraz misterne ozdoby wykonane na szydełku. Jedne można zawiesić na choince, inne założyć na rękę. Nie zabraknie także ręcznie malowanych kart świątecznych

Na stoisku Scrap Lolli kartki okolicznościowe, albumy, pudełka, wykonane metodą scrapbookingu z pewnością Was oczarują.

Dzieci wraz z rodzicami pilnie pracowały, by nie zabrakło ozdób. Pomysłów jest wiele. Na stoisku jednej z klas będzie można kupić m.in.: lampiony, ozdoby origami oraz przywieszki do prezentów.

Pani Agnieszka jest twórczynią misternych koronkowych ozdób świątecznych, które będzie można kupić na kiermaszu. Będą też drewniane stojaki na bombki.

U Pani Moniki będziecie mogli kupić piękne choinkowe ozdoby, zawieszki, świece, lampiony, pudełka i pudełeczka na drobiazgi.

Na koniec niespodzianka – Losowanka-wygrywanka – loteria,  w której każdy los wygrywa. Atrakcja została zorganizowana przez nauczycieli szkoły.

Na kiermaszu czeka moc atrakcji i wiele produktów wartych kupienia. Wpadnijcie, zróbcie zakupy, a przy okazji… wesprzecie dzieciaki Szkoły Podstawowej nr 3 z Zielonki.

Facebooktwitterlinkedin