Main Menu

Gala DSF Kickboxing Challenge w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek kibicują zawodnikom kickboxingu

W sobotę, 12 grudnia, o godzinie 19:00 szósta edycja DSF Kickboxing Challenge. Najlepsi zawodnicy kickboxingu z Polski i Europy zmierzą się w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 (Batorego 37) w Ząbkach. Na karcie głównej zobaczymy zawodników utytułowanych i znanych.

Po blisko półtora roku gala DSF Kickboxing Challenge wraca do Ząbek, do miasta, w którym rozpoczęła swoją przygodę. Na ringu najbardziej profesjonalnej gali kickboxingu w Polsce pojawią się najlepsi zawodnicy, którzy zapewnią wszystkim fanom niezapomniane sportowe emocje. Na kibiców, którzy przyjadą do Ząbek, czekają cztery pojedynki w karcie głównej: extra fight, mecz Polska-Białoruś i walka wieczoru.

Extra Fight

Zasady K-1, -56 kg

Dorota Godzina DSF Kickboxing Challenge (X Fight)  vs Justyna  Skoczek (KO Team Otwock)

W extra fight świeżo upieczona Mistrzyni Świata kickboxingu i reprezentantka DSF Team Dorota Gadzina zmierzy się z Justyną Skoczek z klubu Ko Team Otwock. Znana z widowiskowego stylu Dorota Godzina z pewnością będzie chciała potwierdzić swój status najlepszej kickboxerki w Polsce.

Mecz Polska-Białoruś

Zasady K-1, -63,5 kg

Jan Lodzik  DSF Kickboxing Team  (Tajfun Legionowo) vs  Maxim Pietkievic Białoruś

Zasady K-1, -70 kg

Rafał Dudek DSF Kickboxing Team (Fight House 27)  vs Andrej Xaminok  Białoruś

W pierwszej walce meczu Polska-Białoruś podopieczny Tomasza Szczepaniuka Jan „Iron” Lodzi zmierzy się Maximem Pietkievicem, a Rafał Dudek stanie naprzeciwko Andreja Xaminoka. W obu przypadkach szykują się bardzo mocne i zacięte pojedynki, które z pewnością rozgrzeją do czerwoności zgromadzoną publiczność na hali.

Walka wieczoru

Zasady K-1, -81 kg

Radosław Paczuski  DSF Kickboxing Team (Uniq Fight Club) vs Karen Tumasian Białoruś

Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce Radosław Paczuski w walce wieczoru zmierzy się Karenem Tumasianem z Białorusi. 22-letni Paczuski to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia. Na swoim koncie ma tytuł Mistrza Polski, Wicemistrza Europy oraz brązowy medal zdobyty na Pucharze Świata. Wszystkie te sukcesy zostały osiągnięte przez zawodnika Uniq Fight Club z Warszawy w przeciągu ostatniego roku.

Szósta edycja gali DSF Kickboxing Challenge odbędzie się 12 grudnia o godzinie 19:00 w Hali Sportowej Gimnazjum nr 2 w Ząbkach przy ulicy Stefana Batorego 37.

Strefa fana

Dla miłośnicy kickboxing, którzy nie dostaną się do Hali Sportowej utworzono Strefę Fana w kręgielni na basenie w Miejskim Centrum Sportu w Ząbkach przy ulicy Słowackiego 21. W Strefie Fana będzie można obejrzeć galę na dużym ekranie i wypić darmowe piwo, a także otrzymać autografy od zawodników, którzy będą zaglądać do Strefy Fana podczas gali i po gali.

Galę będzie można też oglądać na żywo w internecie na stronie Ipla.tv. Rozpoczęcie transmisji o godzinie 19:00.

Dla Czytelników portalu zabki24.pl mamy dwa zaproszenia na Galę DSF Kickboxing Challenge. Zaproszenia otrzymają osoby, które pierwsze napiszą e-maila pod adres redakcja@zabki24.pl. Liczy się tempo. Kto pierwszy ten lepszy!

Facebooktwitterlinkedin