Main Menu

Mikołajkowa, rodzinna impreza z mnóstwem bezpłatnych atrakcji!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek z dziećmi odwiedzą wioskę świętego Mikołaja.Warszawskie Centrum Edukacji Przyrodniczej i Rekreacji “Folwark Bródno” (Św. Wincentego 92) zaprasza 6 grudnia w od godziny 10:00 do 18:00 całe rodziny do Wioski Świętego Mikołaja i na Targ Mikołajkowy. Wstęp i wszystkie atrakcje – BEZPŁATNE.

Na dużych i małych miłośników folwarkowych zwierząt, odwiedzający Wioskę Świętego Mikołaja czeka mnóstwo atrakcji. Otwarcie bramy Wioski o godzinie 10:00. Przez następne osiem godzin zabawy, konkursy i przyjemności.

Atrakcje podzielono tematycznie i „terenowo”

Chata i podwórko – Konkurs wiedzy przyrodniczej (w ogrzewanej chacie) i możliwość odwiedzenia (na podwórku) folwarkowych zwierząt (krówki Krystynki, kucyka Kubusia, kózek, owieczki, gęsi, kur, perliczek, indyków, królików i świń). Poznawanie, karmienie i głaskanie folwarkowych zwierząt. Konkursy przyrodnicze i świąteczne z nagrodami.

Spichlerz – ogrzewane pomieszczenia przy placu zabaw, obok poletek i ogniska – pisanie listów do Mikołaja, spotkanie z Mikołajem z możliwością zrobienia zdjęć i osobistego wręczenia listów; warsztaty plastyczne z robieniem świątecznych świeczników. Wspólne robienie ozdób świątecznych.

Polanka przy Dworku w okolicy poletek – „oprowadzanki” konne w godzinach 10:30-12:30  i 14:00-15:30.

Lokal Bankietowy – ogrzewane pomieszczenie, wejście od strony podwórka przy kombajnie – wyświetlanie filmów dla dzieci: godzina 12:00 „Kraina lodu”, godzina 14:00 „Artur ratuje gwiazdkę”,

Wstęp i wszystkie atrakcje są BEZPŁATNE! Nie ma konieczności wcześniejszych zapisów!

Przez cały czas trwania imprezy, na terenie obok placu zabaw i ogniska, będzie można zrobić zakupy na Targu rękodzieła i regionalnych pyszności.

Będzie też można kupić świąteczne czapeczki- cegiełki, z których zysk przeznaczony zostanie na zakup owieczki.

Organizatorzy gorąco zapraszają!

Facebooktwitterlinkedin