Main Menu

Mikołajkowy Turniej Tańca Sportowego w Ząbkach!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek przyszli na turniej tańca towarzyskiego

13 grudnia 2015 (niedziela) odbędzie się Mikołajkowy Turniej Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Miasta Ząbki w Szkole Podstawowej nr 1 (Piłsudskiego 35) od godziny 10:00 do 19:00. Organizatorem jest Szkoła Tańca Creative Dance. Przewidziano niespodzianki.

Umiejętności taneczne będą prezentowały przede wszystkim dzieci ze szkół podstawowych z Ząbek , ale także z sąsiednich Marek, Zielonki, Kobyłki, Wołomina i Warszawy.

Główna nagrodą jest Puchar Burmistrza Miasta Ząbki, o który mali tancerze będą walczyć tańcząc drużynowo, ale każdy z uczestników ma szansę zdobyć dla siebie także i medal. Nagrody, które dzieci zdobędą w tanecznych zmaganiach dofinansował Urząd Miasta Ząbki.

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia oraz wygranej, a zgromadzonej na turnieju publiczności niezapomnianych tanecznych wrażeń.

Turnieje tańca to dla dzieci wspaniała zabawa, pozytywna rywalizacja i możliwość zdobycia dyplomów oraz nagród. Jest to jednak również chwila, gdy dzieci muszą przezwyciężyć swój strach przed publicznym występem, skoncentrować się i zmobilizować, by zaprezentować swoje umiejętności jak najlepiej, ponieważ często na widowni zasiadają również Ich koleżanki, koledzy, rodzina.

(foto: Creative Dance)

Facebooktwitterlinkedin