Main Menu

Potrącił śmiertelnie 16-latkę i uciekł! Policja prosi o pomoc!

Facebooktwitterlinkedin

Pomoc mieszkańców Ząbek potrzebna

Policja szuka sprawcy śmiertelnego wypadku przy ulicy Św. Wincentego na Targówku. Kierowca potrącił 16-latkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Kobieta zmarła na miejscu. Poszukiwany pojazd to czarny mercedes. Do wypadku doszło wczoraj (28 grudnia) przed godziną szesnastą.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości numeru 103. Trwają poszukiwania sprawcy, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Przez kilka godzin zablokowana była ulica Św. Wincentego od Kondratowicza do Malborskiej. Policjanci kierowali ruchem. Utrudnienia trwały prawie do godziny 20:00.

– Cały czas szukamy kierowcy i samochodu, kontrolujemy miejsca, gdzie mógł porzucić pojazd – poinformowała Paulina Onyszko z komendy rejonowej na Targówku.

Policjanci zabezpieczyli monitoring z miejsca zdarzenia. Po wstępnym sprawdzeniu nagrań ustalono, że pierwsza litera rejestracji poszukiwanego mercedesa to W.

Dziś (29 grudnia) policja wydała komunikat, w którym poszukuje kierowcy czarnego mercedesa – “Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło w dniu wczorajszym, około godz. 15:40, przy ul. Św. Wincentego, na wysokości numeru 103. Kierujący pojazdem marki Mercedes, koloru czarnego, o początkowym numerze rejestracyjnym W(…) potrącił pieszą i oddalił się z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy pokrzywdzonej. W wyniku tego wypadku 16-letnia kobieta, na skutek doznanych obrażeń, zmarła na miejscu.

Policja prosi o pomoc. Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek, bądź inne osoby, mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy potrącenia, proszone są o kontakt z Komendą Rejonową Policji Warszawa VI, ulica Jagiellońska 51, telefon całodobowy 22 603 72 55, 22 603 75-56.

Facebooktwitterlinkedin