Main Menu

Ślizgawka z Mikołajem! Zabawa nie tylko dla dzieci!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek z dziećmi mogą się bawić na lodowisku na TargówkuMikołajki w OSiR Targówek zaczynają się już w piątek 4 grudnia. Kryte lodowisko (Łabiszyńska 20) zaprasza od godziny 16:00 do 19:00 na imprezę „Mikołajki na lodowisku” nie tylko dzieciaki. Dobrą zabawę zapewnia Święty Mikołaj! Wstęp wolny!

W programie spotkanie ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami, gry, zabawy, sportowa rywalizacja i pokazy.

Wspólna zabawa na lodzie to dla dzieciaków niezwykła frajda i ciekawe doświadczenie, a dla dorosłych – powrót do beztroskich czasów. Na każdego kto dołączy do zabawy ze Świętym Mikołajem czekają słodkie upominki.

OSiR Targówek zaprasza dzieci w każdym wieku wraz z rodzinami do udziału w jedynej w swoim rodzaju zabawie na lodowisku. Na miejscu będzie można wypożyczyć łyżwy (6 zł – za okazaniem legitymacji szkolnej lub innego dokumentu). Przygotowano też atrakcje dla tych „nie jeżdżących”.

Zabawa na lodowisku dla dzieci miasta Ząbki

Imprezę poprowadzi profesjonalny konferansjer, który porwie wszystkich uczestników do wspólnej zabawy. W rytmach dobrej muzyki poprowadzi liczne gry i konkursy o charakterze sportowo-rekreacyjnym. Dodatkową atrakcją będą niesamowite pokazy jazdy figurowej, ice show i short track – wyścigi łyżwiarzy na bardzo krótkim torze.

Dodatkową atrakcją będzie udział bajkowych postaci. Pojawią się, oprócz Świętego Mikołaja, śnieżynki, kot, pingwin i superman. Bajkowe postacie będą zachęcać uczestników do wspólnej zabawy i aktywnego udziału w zawodach i konkursach.

Dla rodziców i dzieci, które nie będą jeździć na łyżwach przygotowano turniej w curling. Curling to świetna, zespołowa zabawa, a zarazem dyscyplina olimpijska, „puszczanie kamieni po lodzie”. Do gry używa się „kamieni”, które są wypuszczane na lodzie w kierunku celu zwanego domem. Zwycięstwo zależy od liczby kamieni znajdujących się najbliżej środka domu. Poziom umiejętności, precyzja i złożoność wykonywanych zagrań i odpowiednia strategia sprawiają, że sportowy curling jest nazywany „szachami na lodzie”. W piątek umiejętności olimpijskie nie będą potrzebne, ale zapał i chęć walki, na pewno się przyda.

Zwycięzcy konkursów i zawodów otrzymają medale i słodycze. Każdy uczestnik imprezy otrzyma dyplom i czapkę mikołajową. Wzmocni to panujący na lodowisku mikołajkowy klimat.

W trakcie zabawy będzie można pokrzepić się ciepłym posiłkiem i uzupełnić płyny. W punkcie gastronomicznym będzie pyszna grochówka, herbata, kawa i uwielbiana przez dzieci gorąca czekolada.

Wszyscy muszą się przygotować na pewne ograniczenie. Jednocześnie na tafli lodowiska będzie mogło przebywać maksymalnie 60 osób.

Mikołajkowa podróż do krainy lodu czeka na wszystkich. Bierz dzieciaka i przyjeżdżaj. Zrobisz frajdę nie tylko jemu. Wstęp wolny! Zapraszamy!

Facebooktwitterlinkedin