Main Menu

Turniej w piłkę nożną o Czapkę Świętego Mikołaja! Wyniki!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek wzięli udział w turnieju piłkarskimPiątego grudnia w Ząbkach odbył się halowy turniej w piłkę nożną o Czapkę Świętego Mikołaja. Organizatorem było Towarzystwo Przyjaciół Ząbek. Wystartowało dwanaście zespołów. Po zaciętych meczach zwycięzcą została drużyna „Chłopcy z Bielan”. Pomógł doping publiczności.

W Szkole Podstawowej nr 3 w Ząbkach odbyły się zmagania o Czapkę Świętego Mikołaja. W rywalizacji wzięło udział dwanaście drużyn. Faza grupowa rozgrywek wyłoniła cztery drużyny, które wieczorem rozpoczęły walkę w półfinałach. Tymi drużynami zostali: Chłopcy z Bielan, Dream Team z grupy A, ZBK Skład i Trójka z grupy B, jednak tylko jedna z nich mogła zostać nową drużyną Świętego Mikołaja. Zwycięzcami okazali się Chłopcy z Bielan (Chłopaki z Bielan), tuż za nimi znajdował się zespół Trójka i ZBK Skład. Kapitan drużyny Chłopcy z Bielan – Michał Dryński oprócz tego, że jego drużyna stała się właścicielem Czapki Świętego Mikołaja, otrzymał miano króla strzelców Turnieju.

Mimo, że zwycięzcą Czapki Świętego Mikołaja nazywać się mogą jedynie Chłopcy z Bielan, to Towarzystwo Przyjaciół Ząbek nagrodziło wszystkie drużyny mikołajkowymi prezentami.

Towarzystwo Przyjaciół Ząbek dziękuje wszystkim drużynom i ich kibicom za ten wspaniały, sportowy dzień, a zwłaszcza dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 3, dzięki pomocy której udało się turniej odbyć i ugościć wszystkich piłkarskich Mikołajów.

w Ząbkach odbył się turniej o czapkę świętego mikołaja

Zwycięzcy turnieju “Chłopcy z Bielan” znani również jako “Chłopaki z Bielan”

Klasyfikacja końcowa Halowego Turnieju w piłkę nożną o Czapkę Świętego Mikołaja

  • 1. Chłopaki z Bielan (ChZB)
  • 2. Trójka
  • 3. ZBK Skład
  • 4. Dream Team
  • 5-6. Marecki Targóweczek/Ranger Ząbki
  • 7-8. FC Brachiopody/Działa Nawarowy
  • 9-10. Dolcanik/FC Hasacze
  • 11-12. Niewidomi/Sztos Team

(opr. na podstawie informacji TPZ)

Facebooktwitterlinkedin