Main Menu

Zamknięty przejazd na Łodygowej! Przez weekend! Objazd i utrudnienia!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek mają zamknięty przejazd na ulicy Łodygowej na granicy Ząbek i WarszawyW weekend 4-6 grudnia, tak jak w poprzedni, zamknięty będzie przejazd na Łodygowej od około godziny 22:00 w piątek do około godziny 4:00 w poniedziałek. Kontynuowana będzie wymiana nawierzchni. Objazd wiaduktem na ulicy Rozwadowskiego lub tunelem w Ząbkach. Utrudnienia!

Objazd poprowadzono w obu kierunkach przez Targówek Przemysłowy – od ulicy Radzymińskiej przy markecie OBI ulicami Rozwadowskiego, Swojską, Janowiecką do ulicy Łodygowej w Ząbkach. Tą trasą, w obu kierunkach,  będą kursowały autobusy, dzienny 145 i nocny N62.

W Ząbkach zamknięty przejazd kolejowy w ciągu ulicy Łodygowej

Objazd przez tunel w ciągu ulicy Wojska Polskiego w Ząbkach

Objechać zamknięty przejazd można także korzystając z tunelu pod torami w Ząbkach (Wojska Polskiego) i jadąc ulicami Stefana Batorego do ulicy Bystrej.

Od 4 grudnia od godziny 22.00 do 7 grudnia do godziny 5.00 dla autobusów linii 145 i N62 będą obowiązywały trasy objazdowe:

  • 145 ŻERAŃ FSO – … – Kondratowicza – Młodzieńcza – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – Piłsudskiego – Chełmżyńska – … – WIATRACZNA
  • N62 CENTRALNY – … – Trocka – Radzymińska – Rozwadowskiego – Księcia Ziemowita – Swojska – Janowiecka – Ząbki: Warszawska – ks. Skorupki – … – WOŁOMIN/OS. NIEPODLEGŁOŚCI/.

Na ulicy Łodygowej po stronie Targówka 5 i 6 grudnia zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z45, która będzie kursowała na trasie: TARGÓWEK – Trocka – Radzymińska – Łodygowa – KLAMROWA. Autobus pojedzie od pętli Targówek do stacji benzynowej BP na Łodygowej, gdzie będzie kończył bieg. Na czas zamknięcia przejazdu nie będzie funkcjonował zespół przystanków „Klamrowa”.

Zamknięcie przejazdu w niewielkim stopniu wpłynie na funkcjonowanie „ząbkobusów”  – ostatnie dwa piątkowe kursy linii „Ząbki-1” w wariancie Skrajna ominą ulicę Jana Pawła.  Autobus za przystankiem „Zycha”, w czasie dwóch ostatnich piątkowych kursów,  pojedzie ulicami Warszawską, Piłsudskiego, Orlą i Wojska Polskiego. Wróci na swoją stałą trasę od przystanku „PKP Ząbki 01”.

W ciągu ulicy Łodygowej będzie można pokonać tory pieszo. Tymczasowe przejście znajdzie się na wysokości ulicy Piastowskiej.

(foto: fotografikus.pl)

Facebooktwitterlinkedin