Main Menu

Zostań Mikołajem dla bezdomnych zwierząt! Przynieś karmę! Adoptuj!

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek mogą pomóc bezdomnym zwierzakomSchronisko dla Bezdomnych Zwierząt „Na Paluchu” (Paluch 2) organizuje Wielką Zbiórkę pod hasłem „Zostań naszym Mikołajem”. Kwesta odbędzie się w sobotę, 5 grudnia, od godziny 12:00 do godziny 16:00. Bądźcie z bezdomnymi czworonogami tego dnia!

Mieszkańcy Ząbek pomagają bezdomnym psom i kotom

Bezdomne zwierzaki czekają na pomoc

Podczas tegorocznej zbiórki schronisko szczególnie prosi o specjalistyczną karmę. Chodzi przede wszystkim o jedzenie weterynaryjne przeznaczone dla psów i kotów w podeszłym wieku, czy też z nadwrażliwością jelit i chorobami narządów wewnętrznych np. nerek, trzustki i wątroby.

Podobnie jak w poprzednich latach zbierane będą również ubranka na zimę dla psów, koce, maskotki oraz przysmaki, czyli wszystko co może ułatwić i uprzyjemnić psom i kotom pobyt w schronisku.

Schronisko w przeddzień mikołajkowego święta zachęca również do adopcji. Bezdomne psiaki i koty czekają na przygarnięcie i stworzenie prawdziwego domu. Chętnym pracownicy schroniska pomogą przy wyborze czworonożnego przyjaciela, a także zaproszą na wspólny spacer.

Odwiedźcie warszawskie schronisko „Na Paluchu”. Przynieście mikołajkowe prezenty. Zastanówcie się nad adopcją. Nasi „bracia mniejsi” czekają!

Facebooktwitterlinkedin