Main Menu

Muzyczna niedziela w DK Zacisze! Koncert PAŚKO i CO TO!

Facebooktwitterlinkedin

Paśko 2

Będzie poezja, jazz, rock i blues. Tylko tyle i aż tyle. Dom Kultury Zacisze (Blokowa 1) zaprasza na koncert Przemka Paśko i zespołu CO TO w niedzielę 31 stycznia. Start o godzinie 17:00. Wstęp wolny! Warto być!

Przemek Paśko  amatorsko grywał i grywa na prywatkach, podśpiewując cudze piosenki, szczególnie Marka Grechuty, Stanisława Soyki, Raz Dwa Trzy i czterystu dwudziestu innych “skaldów”. Jest sympatykiem Teatru Muzycznego Capitol oraz radiowej Trójki. Występował w słynnym wrocławskim Antykabarecie i to doświadczenie zachęciło go do napisania własnych utworów. Utrzymane w klimacie piosenki autorskiej i poezji śpiewanej utwory spotkały się z tak ciepłym przyjęciem, że z małą pomocą przyjaciół postanowił nagrać je na płytę. Wydana wspólnymi siłami płyta nosi tytuł „Błędne koło” i tak samo nazywa się piosenka promująca wydawnictwo.

„CO TO” jest muzycznym projektem Przemka Paśko i jego przyjaciół ze środowiska kulturalnego Wrocławia. Zespół charakteryzuje serdeczność i radość spontanicznego tworzenia w gronie najbliższych znajomych.  Zespół powstał dwa lata temu, a już dwukrotnie koncertował na antenie radiowej “Trójki” w studio im. Agnieszki Osieckiej.

Przemysław Paśko – gitara i śpiew, teksty, dźwięki, Bartek Chojnacki – kontrabas i gitara, Andrzej Szeremet „Szary” – gitara, Sebastian Skrzypek – perkusja, Dominik Gawroński – trąbka.

Zapraszamy na koncert, który na pewno będzie bardzo przyjemnym i sympatycznym doświadczeniem.

(mat.prasowe)

Facebooktwitterlinkedin