Main Menu

Pierwsza w Ząbkach Szkoła Rodzenia! Ruszyły zapisy na kursy!

Facebooktwitterlinkedin

25

Szkoła Rodzenia Babyboom ponownie w Ząbkach! Wystartowała w 2010 roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Obecnie wznawia działalność. Dwie dyplomowane położne z doświadczeniem zapraszają. Pierwsze kursy rozpoczną się już w kwietniu w siedzibie szkoły (Skrajna 32f/21).

Miło nam poinformować, iż  od kwietnia w Ząbkach pojawi się ciekawa propozycja dla wszystkich  par oczekujących narodzin dziecka oraz rodziców z małymi dziećmi. Swoją działalność rozpocznie Szkoła Rodzenia Babyboom,  prowadzona przez dwie położne. Praca dla tych Pań jest pasją która, pragną się podzielić z mieszkańcami naszego miasta.

Zajęcia będą prowadziły  położne, absolwentki Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie:

Ewelina Popielewska: położna środowiskowa, instruktorka szkoły rodzenia oraz  masażu Shantala, prywatnie mama Uli i Wojtka.

Hanna Kamińska: położna pracująca na sali porodowej w Szpitalu św. Zofii w Warszawie, instruktorka szkoły rodzenia, prywatnie mama Jeremiego i Stefana.

Zajęcia szkoły rodzenia, będą prowadzone w formie warsztatowej. Kurs jest oparty na aktywnych metodach pracy, gdzie uczestnicy biorą czynny udział we wszystkich zajęciach. W trakcie kursu uczestnicy zdobywają wiedzę teoretyczną, a przede wszystkim praktyczną dotyczącą porodu, karmienia piersią, opieki nad noworodkiem oraz wielu innych niezbędnych i przydatnych informacji dla każdego rodzica.

Babyboom to nie tylko szkoła rodzenia ale także miejsce, w którym rodzice będą mogli uzyskać wsparcie i fachową pomoc dotyczącą laktacji,pierwszej kąpieli noworodka, pielęgnacji maleństwa,oraz w opiece nad kobietą po porodzie.   A to wszystko  poprzez wizyty patronażowe sprawowane przez położne.

Zapraszamy również do zapoznania się z szeroką gamą warsztatów prowadzonych przez profesjonalistów z zakresu:

  • pierwszej pomocy dziecku
  • chustonoszenia
  • masażu niemowląt techniką Shantala
  • ćwiczeń personalnych (dla kobiet w ciąży i po porodzie).

W niedługim czasie planowane jest powstanie grupy wsparcia dla świeżo upieczonych mam, gdzie w kameralnej atmosferze będzie można podzielić się swoimi doswiadczeniami, wątpliwościami i radościami macieżyństwa, oraz zdobyć aktualną i przydatną wiedzę.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Szkoły Rodzenia Babyboom!

Jesteśmy na FB //facebook.com/bbbzabki/

Od marca ruszy strona internetowa: www.babyboomzabki.pl

(materiał Szkoły Rodzenia Babyboom)

Facebooktwitterlinkedin