Main Menu

Apel mamy poszkodowanej w wypadku dziewczynki! Widziałeś pomóż!

Facebooktwitterlinkedin

Miejsce wypadku w Ząbkach ulica Skorupki

W piątek 4 marca na przejściu dla pieszych przy ulicy Skorupki w Ząbkach potrącono 13-letnią Olę. Mama poszkodowanej prosi o pomoc. Świadkowie oraz wszyscy, którzy mają informacje o tym zdarzeniu, proszeni są o kontakt z mamą dziewczynki. Pomóż! Nie bądź obojętny!

O wypadku informowaliśmy 8 marca w artykule „Przejścia dla pieszych w Ząbkach niebezpieczne po zmroku!”. Na kiepsko oświetlonych pasach przy ulicy Skorupki (skrzyżowanie ze Stefczyka) wieczorem 4 marca 2016 samochód potrącił dziewczynkę.

Zamieszczamy prośbę mamy poszkodowanej Oli.

Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich osób, które w dniu 4.03.2016 r. (piątek) mogły być świadkami wypadku w Ząbkach przy ulicy Skorupki. Samochód potrącił moją 13-letnią córkę. Dziecko, jak co piątek, wracało do domu z zajęć w MOK. Kochani nie bądźcie obojętni, mogło to być Wasze dziecko! Za każdy przejaw wrażliwości Waszego serca będę wdzięczna.

Mama Oli

Redakcja zabki24.pl przyłącza się do apelu mamy Oli. Liczymy na solidarność mieszkańców Ząbek z rodziną dziewczynki. Poszukiwani są świadkowie zdarzenia i osoby mające o nim istotne informacje.

Pomóżmy mamie Oli!  Osoby, które były świadkami wypadku prosimy o kontakt mailowy z redakcją (redakcja@zabki24.pl)!

Facebooktwitterlinkedin