Main Menu

Klub Ludzi Kultury w DK „Zacisze” zaprasza na dwie debaty!

Facebooktwitterlinkedin

impreza w domu kultury zacisze

W piątek 18 marca o godzinie 11:00 Klub Ludzi Kultury działający przy Domu Kultury „Zacisze”(Blokowa 1) zaprasza na przedświąteczne spotkanie . W programie dwie debaty. Wstęp wolny! Przyjdź podyskutuj!

Klub Ludzi Kultury zaprasza na przedświąteczne spotkanie do Domu Kultury “Zacisze” przy ul. Blokowej 1. Gośćmi i rozmówcami będą:

Profesor Bernard Koziróg – dziennikarze, profesor uniwersytecki i autor kilkudziesięciu książek m.in. na temat Bliskiego Wschodu, który odwiedził wielokrotnie jako miłośnik historii i podróżnik. Obecnie pracuje dla York University (USA) i Wyższej Szkoły Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie

Ksiądz proboszcz Prałat Andrzej Mazański z parafii Św. Rodziny na Zaciszu, który koordynuje program pobytu młodzieży zagranicznej na Targówku i Zaciszu w dniach (25.07.-27.07.) poprzedzajacych główne wydarzenia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie ( 28.07.-31.07.). Wcześniej młodzi Goście poznają Targówek i Zacisze oraz wezmą udział w przygotowanym dla nich programie artystyczno-kulturalnym i poznają Warszawę i naszą dzielnicę.

Prof. Bernard Koziróg poprowadzi debatę o “Wpływie religii i polityki Bliskiego Wschodu na Europę”

Ks. prob. Andrzej Mazański będzie mówił o Światowych Dniach Młodzieży w Archidiecezji Warszawsko-Praskiej, na Targówku i Zaciszu

Gospodarzem spotkania będzie Bogusław Falicki.

Dojazd z Ząbek: 145 przystanek Młodzieńcza i 190, 805, 718, 738 przystanek Tużycka.

(źródło: www.zacisze.waw.pl)

Facebooktwitterlinkedin