Main Menu

Kto posprzątał las przy Powstańców? Miasto czy mieszkaniec?

Facebooktwitterlinkedin

Mieszkańcy Ząbek sami sprzątają lasy

3 marca 2016 zamieściliśmy List Otwarty Pana Wojtka do Burmistrza Ząbek, o śmieciach w lesie przy Powstańców. 15 marca zamieściliśmy odpowiedź UM Ząbki. 17 marca otrzymaliśmy list od Pana, który sam posprzątał las przy Powstańców. Nie jest to pracownik UM Ząbki.

W liście, który otrzymał pan Wojtek z UM Ząbki jest informacja, że to pracownicy Urzędu Miasta Ząbki posprzątali las 7 marca. W komentarzu pod artykułem Pani Violetta napisała:

„Z tego co widziałam to sprzątał las wzdłuż ulicy Powstańców jeden mieszkaniec osiedla pobliskiego pół soboty tydzień temu”.

Dziś do redakcji przyszedł list:

Dzień Dobry!

W dniu 5-go marca posprzątałem odcinek Powstańców od myjni do komory transformatora! Zajęło mnie to 2 i pół godziny, nazbierałem 2 i pół worka. Już robiłem takie sprzątanie 2 lata temu. Znam panią Małgorzatę Murawską, w niedziele 6-go marca wysłałem foto emailem do niej. To nie fair, że ani słowem nie wspominaliście o anonimowym sprzątaczu z Powstańców! Sąsiedzi mnie widzieli

Pozdrawiam i miłego dnia!

Autor listu nie podpisał się.

Odpowiedz z UM Ząbki, którą otrzymał Pan Wojtek nie jest podpisana. Wysłała ją pani Paulina Maliszewska. Wiadomość została również wysłana do pani Małgorzaty Murawskiej (adresat w CC).

Zapytaliśmy pracowników Urzędu Miasta Ząbki dlaczego przypisują sobie cudze zasługi. Czekamy na odpowiedź.

Facebooktwitterlinkedin


« (Poprzednia wiadomość)